עצוב: נועם שליט מבקש סליחה מגלעד

בימים בהם כולנו עוסקים בחשבון נפש, נועם שליט החליט לבקש מחילה מבנו גלעד על כך שהוא עדיין נמצא בשבי חמאס. "סליחה שלא הצלחנו עדיין להשיב לך את חירותך", אומר אביו של החייל החטוף בסרטון מיוחד שהופק בניסיון להגביר את הלחץ לשחרורו. צפו

רגע לפני יום הכיפורים, החליטו בני משפחת שליט וחבריו הרבים שהגיע הזמן לבקש סליחה מגלעד, שנמצא בשבי בעזה כבר יותר מחמש שנים: "סליחה שלא הצלחנו להשיב אותך הביתה".

בקשת הסליחה המרגשת ויוצאת הדופן הזו מופיעה בסרטון מצמרר, שהופק על ידי שתי סטודנטיות לצילום מבית הספר לצילום "סם שפיגל" בירושלים, ובו מוצגים פעילי מאהל המחאה של מטה שליט. בראש המתנצלים, אביו של גלעד שליט, נועם, שצטרף ליתר הפעילים שמבקשים מחילה מהחייל החטוף על כך שנזנח בשבי.

להגביר את הלחץ על מקבלי ההחלטות

בפניית הסליחה לגלעד אומר נועם: "גלעד, סליחה שלא הצלחנו עדיין להשיב לך את חירותך", ומוסיף כי "סליחה שממשלות ישראל ששלחו אותך ומפקירות אותך, נותנות לך להינמק בשבי שנים רבות".

בין המשתתפים בפרוייקט המיוחד גם אורנה שמעוני, מי ששכלה את בנה בלבנון והובילה את ארגון "ארבע אמהות" ובשנים האחרונות מלווה באופן הדוק את המשפחה: "סליחה גלעד, שלא הצלחנו להשיב אותך הביתה", מתנצלת שמעוני.

הסרטון נחתם בכיתוב: "גלעד נמצא בשבי 1930 ימים, אין מחילה". בקרב בני משפחתו של גלעד שליט מקווים שהסרטון יעורר תגובות בקרב הציבור. כך מקווים, יגבר הלחץ הציבורי על מקבלי ההחלטות להסכים לעסקה ולהביא לשחרור בנם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת