רץ בעירום אחרי פורץ ברחובות תל אביב

תושבי תל אביב הופתעו להיות עדים למרדף חושפני משהו ברחובות העיר. צעיר החליט לרדוף בעירום אחר אדם שפרץ לביתו וגנב לו את הטלפון. במשך דקות ארוכות הוא רץ אחריו ברחובות העיר עד שלבסוף הוא נתפס ונעצר במשטרה

ניר מתל אביב יצא אתמול בבוקר לשחייה קצרה בים בסביבות השעה 9:00. כעבור שעה קלה הוא שב לדירתו, פתח את הדלת והופתע לגלות שפרצו לדירתו דרך החלון.

"באותו הרגע ניסיתי לעשות הערכת נזק, וראיתי שהטלפון שלי הוא הדבר היחיד שנעלם. החלטתי להתקשר למשטרה דרך המחשב", סיפר ניר בריאיון ל"שש עם סיון רהב מאיר", וציין כי "תוך כדי שאני מדבר עם המוקדנית, אני שומע את הטלפון שלי מצלצל באמבטיה, באותו הרגע חשבתי שאני טועה וששכחתי אותו בבית".

הוא תיאר, "נכנסתי לאמבטיה, הייתי ערום באותו הרגע כי בדיוק חזרתי מהים. לפתע קפץ עליי גבר עם מספרי ציפורניים בידו, וניסה לדקור אותי". בשלב זה מרוב בהלה, נפל ניר על הרצפה. "הספקתי לקום מספיק מהר כדי לברוח מהדירה, אבל לא היה לי מקום לחשוב על לשים בגדים, זה לא היה העניין ברגע הזה".

"למי היה זמן לחשוב על חולצה ומכנסיים?"

"נסתי על נפשי, לא חשבתי על חולצה ומכנסיים. הגעתי לרחוב, הבחנתי בו והבנתי שאין לו סיכוי לברוח", סיפר ניר והוסיף: "הוא החל לברוח ואני אחריו צורח 'גנב גנב תעזרו לי קראו למשטרה'".

עוברי האורח שהבחינו במרדף המוזר לא ידעו מי הרע ומי הטוב בסיפור, ועל כן התקבלו במשטרה באותן דקות קריאות לכמה אירועים: מצד אחד על פריצה ברחוב אוסישקין, ומצד שני התקבלו קריאות על אדם ערום שרץ ברחוב ורודף אחר אדם אחר.

הסיפור הסתיים כשהשניים הגיעו לרחוב דיזנגוף. שם הפורץ כבר נכנע והמתין למעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת