נהגי הרכבת ה"חולים" הגיעו להרמת כוסית

רבים מעובדי רכבת ישראל הודיעו היום על מחלה, וההנהלה חושבת שמדובר בחלק מצעדי המחאה. שניים מהנהגים תועדו היום באירוע הרמת כוסית לקראת ראש השנה של החברה שנערך במוסך המרכזי בחיפה. אחד מהם, טל דקל, אף כיכב בסרטון הסברה של החברה לפני חודשיים. דקל סירב להגיב לפניית חדשות 2 באינטרנט

העובדים חוגגים. גם טל דקל (חדשות 2)

ברוך רופא חולים: במהלך אתמול והיום הודיעו מספר נהגים ברכבת כי הם לא כשירים לעבוד מפאת מחלה, אך המחלה לא מנעה כנראה משניים מהם להשתתף באירוע הרמת כוסית של רכבת ישראל שנערך במוסך המרכזי בחיפה.

אחד מהנהגים שהודיעו על מחלה הוא טל דקל, מי שייצג את הרכבת בתשדיר הרדיו שלה לפני מספר חודשים ואמר אז כי בטיחות הרכבת היא החשובה לו ביותר.

למרות שדקל הצהיר על מחלתו, הבוקר הוא אסף את אביו, פנסיונר של הרכבת מאזור נהריה, ויחד עם נהג "חולה" נוסף הם נסעו לטקס שנערך לקראת החג. בתמונה שלפניכם, נראה דקל, רביעי משמאל, מחייך ובריא להפליא.

דקל סירב להגיב לפניית חדשות 2 באינטרנט בנושא.

מהי המחלה המסתורית?

עובדים רבים בחברה דיווחו מאז אתמול על סיבות רפואיות שונות בגינן אין באפשרותם להגיע לעבודה - מה שגרם להנהלת הרכבת להזעיק נהגים חלופיים, וכן לשיבושים בתנועת הרכבות.

בהנהלת הרכבת סבורים כי ה"מחלות הפתאומיות" נובעות מההליכים המשמעתיים והמשפטיים שנפתחו נגד עובדי החברה, שהחליטו להשבית אמש את תנועת הרכבות בניגוד לצו בית המשפט.

ברכבת אמרו כי היעדרות ממושכת של עובדי הרכבת תביא לביטול רכבות ופגיעה ישירה בנוסעים. "אירועים אלו באים על רקע זימון עובדים לוועדות משמעת שונות, על רקע פעילותם שהביאה לשיבושים קשים בתנועת הרכבות בימים האחרונים", נמסר מהנהלת הרכבת. "הנהלת החברה פנתה לנציגי הועד וההסתדרות על מנת שיטפלו בנושא זה, כדי להימנע מפנייה נוספת לבית המשפט".

עוד נמסר מהנהלת הרכבת כי ההנהלה רואה "בחומרה רבה את הניסיונות החוזרים והנשנים של הוועד לפגוע בציבור הנוסעים ובהנהלת החברה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת