אביבה שליט לחדשות 2 באינטרנט: אין מפקדים חזקים בממשלה

אמו של החייל החטוף גלעד שיגרה לחברי הכנסת איגרת לא שגרתית בו היא מנסחת מחדש את האמרה של בן גוריון שהבטיח כי ביטחון הילדים נמצא בידי מפקדים ראויים: "העובדה היא שכבר שש שנים גלעד מופקר"

נועם ואביבה שליט יציינו השבוע את ראש השנה השישי ללא בנם גלעד, שעדיין מוחזק בשבי החמאס בעזה. בזמן שרוב הישראלים מחליפים ברכות לרגל החג, בני משפחתו של החייל החטוף הפיקו גלויה כדי שבנם לא ישכח.

היום הסבירה אביבה שליט את האיגרת הלא שגרתית ובשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרה: "המטרה היא להזכיר לכל הח"כים שגלעד נמצא בשבי, כבר ראש השנה השישי. אין צורך להסביר את הגלויה, היא מובנת לכולם. כל אם במדינת ישראל צריכה לדעת שהחיילים מופקרים ולא כמו שבן גוריון אמר".

לשאלה אם היא חושבת שאין מפקדים חזקים בממשלה ענתה בהסכמה ואמרה: "עובדה שגלעד מופקר כבר שנה שישית".

במהלך השבוע הקרוב תופץ הגלויה בה נראית אביבה שליט עם הכיתוב: "תדע כל אם עברייה כי גורל בניה מופקר על ידי אלו האחראים על בטחונם". מדובר בניסוח מחדש של אמרתו המפורסמת של דוד בן גוריון שאמר: "תדע כל אם עברייה שמסרה את גורל בניה לידי המפקדים הראויים לכך".

משפחת שליט צפוייה להעביר את הגלויה לחברי כנסת ולשרים וכן לבעלי תפקידים נוספים. בנוסף הגלוייה תישלח למאות אלפי בני אדם ופעילים במטה שליט דרך הדואר האלקטרוני ורשתות חברתיות.

משפחת שליט צפויה לשהות באוהל המחאה בירושלים במהלך ראש השנה תשע"ב. גלעד שליט מוחזק כבר 1,918 ימים בשבי החמאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת