השנה בתמונות: כך נראתה תשע"א

במהלך השנה האחרונה תועדו רגעים שישמרו בזיכרון הקולקטיבי שלנו במשך שנים ארוכות. תיעוד החילוץ של 33 הכורים מצ'ילה שהוצאו בזה אחר זה מבטן האדמה, התמונות של הצונאמי הקטלני ביפן שגבה אלפי קורבנות והשידור הישיר מהחתונה המלכותית של וויליאם וקייט. אלו התמונות שעשו את השנה

סיכום השנה בתמונות (חדשות 2)

תשע"א התאפיינה ברגעים דרמטיים ובלתי נשכחים שתועדו על ידי עדשות המצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך השנה חזינו בתמונות היסטוריות כמו החתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון שנצפתה על ידי מיליונים ברחבי העולם, והחילוץ המרגש של 33 הכורים מצ'ילה שנלכדו 69 יום מתחת לפני האדמה. בנוסף, עקבנו אחר המהפכות בעולם הערבי - ממפלתו של מובארק והבאתו למשפט, דרך שפיכות הדמים בסוריה, ועד ההשתלטות על ארמונו של קדאפי בטריפולי.

לאורך תשע"א נחשפנו גם למחזות קשים וכואבים. אסון הצונאמי ביפן שגבה אלפי קורבנות והחשש הכבד מקרינה גרעינית באזור פוקושימה. אי אפשר לשכוח גם את הרגעים הדרמטיים שתועדו בזמן השריפה בהרי הכרמל ואת צילומי אוטובוס הצוערים של השב"ס שנקלע לאש.

החודשיים האחרונים סיפקו גם הם שלל רגעים בלתי נשכחים. מעצרה של הזמרת מרגלית צנעני והבאתה למשפט אל מול קהל מעריציה ההמום, הניסיון הפלסטיני באו"ם לקבלת הכרה כמדינה עצמאית ונאומו הדרמטי של ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, שקרא ליו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן להיפגש איתו ולדבר "דוגרי".

אנשי השנה של חדשות 2

סיכום השנה: הרגעים הגדולים של תשע"א