בנתב"ג הרימו כוסית: אלפי נוסעים עוכבו

עומסים גדולים מורגשים מאז שעות הבוקר בנמל התעופה בן גוריון. בתחילה חשבו הבאים לנתב"ג כי מדובר בשביתה פרועה שפרצה לפתע, אך בהמשך התברר - הרמת כוסית חגיגית לראש השנה היא שגרמה לעומסים החריגים. עובדי הנמל שרצו להשתתף בהרמת הכוסית החגיגית, עשו זאת במקביל לעבודה - כך שלא נותרו די עובדים שיטפלו בנוסעים

שוב עיכובים בנתב"ג, אבל הפעם לא בגלל שביתה: עובדי רשות שדות התעופה ציינו היום את השנה החדשה המתקרבת בהרמת כוסית חגיגית - וגרמו לעומסים כבדים שפגעו באלפי נוסעים.

מאחר שרוב העובדים הפסיקו את עבודתם והלכו לאירוע הרמת הכוסית החגיגי במקביל, הושבתו חלקים רבים בנמל התעופה ובמקומות אחרים הואטה הפעילות באופן משמעותי. אלפי נוסעים מעוכבים בשעה זו במקומות שונים בנמל התעופה, חלק בדוכני הבידוק והאחרים על המטוסים עצמם.

בתחילה חשבו הנוסעים בנמל התעופה כי מדובר בשביתה שפרצה לפתע שמעכבת אותם. עם זאת, בהמשך התברר כי לא שביתה פרועה, אלא הרמת כוסית חגיגית היא שגרמה לעיכובים ולעומסים.

"אנחנו נמצאים במטוס בטיסה לארה"ב, אבל אי אפשר להמריא כי העובדים לא מעלים את המזוודות לבטן המטוס", כתבה גולשת חדשות 2 באינטרנט במייל האדום. מעיון בלוח ההמראות בנמל התעופה לא עולה כי קיימים עיכובים משמעותיים בטיסות, מעבר לרגיל.

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה כי העומס נובע מכך שמדובר בימים שלפני ערב ראש השנה, אחת התקופות העמוסות בנמל התעופה בן גוריון. "כעת חוזרת ההתנהלות לסדרה, אך צפויים מעט עיכובים קלים בהמשך", אמרה רונית אקשטיין, ראש מערך הדוברות ברשות שדות התעופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת