יריב שלי שהותקף ע"י שוטרים - אושפז שוב, בטיפול נמרץ

בשבוע שעבר פרסמנו את סיפורו של יריב שלי מקיבוץ מרחביה שהותקף בתוך ביתו על ידי שוטרים שחשבו בטעות שהוא פורץ. שלי טופל אז בבית החולים ושוחרר, אתמול התברר שהוא סובל מפגיעות קשות הרבה יותר ממה שחשבו, ועכשיו הוא מאושפז בטיפול נמרץ

שבוע אחרי שהותקפו בביתם על ידי שוטרים שחיפשו פורץ, החיים של משפחת שלי רק הולכים ומידרדרים. אמש אב המשפחה יריב, אושפז שוב בבית החולים, הפעם - במחלקת טיפול נמרץ.

"זה חלום בלהות פשוט. אני לא מאחלת את זה לאף אחד את מה שאנחנו עוברים", מספרת אשתו מירב. "כרגע לא יודעים כמה זמן עד שיחזור הביתה ואני לא מתפקדת בלעדיו לרגע". הרופאים מעריכים כי אם מצבו של יריב לא ישתפר יאלצו לכרות לו את הטחול, וגם שברים חדשים באפו אותרו כעת. כל זה נעשה באדיבות שוטרי תחנת הראל, מחוז ירושלים.

"ישר הכניסו לי אגרוף לפנים. ומכות. התחילו לתת לי מכות בכל הגוף", משחזר יריב. "אני התכופפתי כיסיתי את הפנים. לא הספקתי להגיד, אמרתי 'מי אתם? מה אתם? מה אתם רוצים? זאת טעות'".

הבלשים שתקפו עובדים כרגיל

אבל במחלקה לחקירות שוטרים לא ממהרים. שבוע חלף מהאירוע הקשה ורק שני בלשים נחקרו, וגם הם ממשיכים לעבוד כרגיל במשטרה. משפחת שלי לא חזרה לביתה בקיבוץ מרחביה, בגלל החשש והפחד מנציגי החוק.

"אני לא מסוגלת לשאת את הכאב ואת התחושות של הפחד בכל מקום. אין לי אמון באף בן-אדם ובעיקר אנחנו רוצים את יריב איתנו", אומרת מירב.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "במשטרת ירושלים מביעים את התנצלותם על המקרה ואומרים וכי יפעלו על פי הוראות המטה הארצי ומח"ש, המחלקה לחקירות שוטרים". ממח"ש נמסר כי "החקירה בעיצומה ונעשות פעולות שונות הנדרשות על פי שיקולי החוקרים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת