איבד אישה ובן - ויועמד לדין

ביום ראשון איבד ברגע אחד אישחי יובלה את אשתו ובנו בתאונת דרכים קשה. עיתון "מעריב" מפרסם הבוקר כי המשטרה ממליצה להעמידו לדין על גרימת מוות ברשלנות לאחר שחקרו את המקרה. למרות שבדרך כלל מתחשבים באבדן הכבד כעונש מספיק "לא ניתן לעבור על גרימת התאונה לסדר היום", לדברי השוטרים

אישחי יובלה איבד את אשתו ובנו בתאונת הדרכים הקשה שאירעה ביום ראשון בבוקר. יובלה פנה בצומת בה שרר ערפל כבד ואוטובוס התנגש במכוניתו בעוצמה. כתוצאה מהתאונה, נפצעו גם בנו השני ובתו. חקירת המשטרה הכריעה כי יובלה הוא האשם בתאונה וכתב "מעריב" שמעון איפרגן מפרסם הבוקר כי בצעד חריג, היא תמליץ להעמיד אותו לדין.

בדרך כלל, לא נוהגים להעמיד לדין נהגים במצבו של יובלה, מתוך ההנחה שאובדנם הוא עונש מספק. עם זאת, החליטו במשטרה להמליץ להגיש נגדו כתב אישום על גרימת מוות ברשלנות. "מדובר בטרגדיה קשה", אמר סנ"צ מיכה אבוקסיס, ראש אגף התנועה של המחוז הדרומי, אך מוסיף: "עם קצת ערנות וסבלנות של האב, התאונה הייתה נמנעת".

"נכון שהאב קיבל את עונשו משמיים והאסון הכבד הזה ילווה אותו כל חייו", מוסיף סנ"צ אבוקסיס, "אבל לא ניתן לעבור לסדר היום על גרימת תאונה חמורה כזו בלי ענישה משפטית". בחקירתו טען האב כי כלל לא ראה את האוטובוס. "חשבתי שהכביש ריק, אז פניתי שמאלה", סיפר לחוקריו, "לא ראיתי שום אוטובוס".

המלצות המשטרה יועברו בימים הקרובים לפרקליטות מחוז דרום, שתחליט אם לאמץ אותן ולהגיש כתב אישום נגד יובלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת