מילא לוטו לראשונה בחיים וזכה ב-12 מיליון שקל

גבר בן 60 מהצפון לא נהג להשתתף בהגרלות מפעל הפיס, אך בעקבות חלום שחלם החליט למלא לראשונה בחייו טופס לוטו. אחרי שהתפרסמו התוצאות, התקשו הוא ורעייתו להאמין שזכו ב-12 מיליון שקלים. ומה הוא יעשה בכסף? "עכשיו אני יכול לסדר גם את נכדיי ולהבטיח להם עתיד כלכלי טוב"

מזל על הפעם הראשונה. ארכיון (חדשות 2)

יש אנשים שהמזל האיר להם פנים כבר כמה פעמים, אבל מסתבר שגם "מתחילים" יכולים לשלשל לכיסם סכומים נאים. גבר מהצפון בשנות ה-60 לחייו שמילא לוטו בפעם הראשונה בחייו סיכם את ההשתפות בהגרלה בזכייה ב-12 מיליון שקלים. 

אחרי שגרף את הפרס בשווי העתק, סיפר הזוכה המאושר כי החליט למלא את טופס הלוטו - בעקבות חלום שחלם לילה קודם לכן: "חלמתי חלום, וכשהתעוררתי החלטתי שאני ממלא לוטו. בדרך לעבודה שכחתי לגמרי שהחלטתי למלא, וכשנזכרתי - חזרתי במיוחד לדוכן הפיס".

האיש סיפר כי "הרגשתי חובה לעשות זאת מכיוון שידעתי שאמלא ושאזכה. זה היה לי ברור. כשהגעתי לדוכן לא היה לי מושג מה עושים, מכיוון שזאת הפעם הראשונה בחיי שהייתי בדוכן של מפעל הפיס. הזכיין הסביר לי מה לעשות והתחלתי למלא את המספרים. בשלב מסוים התעייפתי - וביקשתי למלא בשיטת לוטומט".

את הטופס שרכש ב-46.40 שקלים שמר הזוכה ביומנו האישי, שם הוא נותר עד לשידור הרגלת הלוטו בטלוויזיה במוצאי השבת האחרונה. "כתבתי את המספרים שנפלו בגורל והתחלתי להשוות שורה אחר שורה - ולא הייתה זכייה. כבר התייאשתי - עד שהגעתי לשורה האחרונה: בדקתי וגיליתי שיש ברשותי את כל המספרים", הוא סיפר.

על התחושות שבאו בעקבות הגילוי סיפר: "השמחה וההתרגשות היו עצומות. למרות שהיה לי ביטחון בזכייה, פתאום לא האמנתי. ניגשתי לאינטרנט ושוב בדקתי אך עדיין הייתי מהוסס. החלטתי לא לגלות לאשתי - וביום ראשון התקשרתי למפעל הפיס על מנת לבדוק שוב את הטופס להיות בטוח שאכן זכיתי".

"יכול להבטיח לנכדיי עתיד כלכלי טוב"

כשסיפר לאשתו על הפרס שגרף התקשתה האחרונה להבין במה מדובר, פשוט מכיוון שלא הייתה רגילה לכך שבעלה ממלא לוטו: "הייתי המומה, אמרתי לו: 'ממתי אתה ממלא לוטו?' הבטתי בטופס בתדהמה ואז הוא אמר: 'מחר יש לך יום הולדת, זאת מתנת יום ההולדת שלך'".

בני הזוג המאושרים הם הורים לשני ילדים ולארבעה נכדים. כשנשאל הזוכה מה יעשה עם סכום הכסף הגבוה ששלשל לכיסו השיב: "אנחנו מסודרים בחיים. גידלנו את ילדינו בכבוד בזכות הרבה מאוד עבודה קשה. יש לנו בית ומכוניות ולא חסר לנו דבר, אבל עכשיו אני יכול לסדר גם את נכדיי ולהבטיח להם עתיד כלכלי טוב. ההרגשה היא נהדרת. לא צריך לדאוג להם בהיבט הכלכלי ואני מודה על כך לאלוהים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת