תל אביב: רוכב קורקינט בן 30 נפגע ממשאית - ונהרג

גבר בשנות ה-30 לחייו שרכב אחר הצהריים על קורקינט חשמלי ברח' האגמון בתל אביב נפגע ממשאית. הוא נפצע באורח אנוש, ולאחר שעה קלה נפטר מפצעיו בבית החולים. פרמדיק שהוזעק לזירה: "ראינו צעיר מוטל על הכביש, כשלצידו משאית עם שמשה מנופצת". רק הבוקר נהרגה אישה ו-10 בני אדם נוספים נפצעו בשתי תאונות דרכים שונות

רוכב הקורקינט נהרג. צילום ארכיון (חדשות 2)

יום של קטל בכבישי ישראל. רוכב קורקינט חשמלי בשנות ה-30 לחייו נהרג מפגיעת משאית חולפת ברחוב האגמון בשכונת התקווה בתל אביב. הוא נפצע באורח אנוש, אולם נפטר מפצעיו כעבור כשעה בבית החולים.

צוות פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ניסו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות, ולאחריהן פינו אותו לבית החולים "איכילוב" בעיר, אולם שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

בוחנים של אגף התנועה הגיעו לזירת התאונה בתל אביב, ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. מעוצמת הפגיעה התנפצה שמשת המשאית, והקורקינט הועף למרחק של כמה מטרים.

ברוך סלע, פרמדיק מד"א שטיפל ברוכב הקורקינט סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "בשעה 16:00 קיבלנו קריאה על רוכב קורקינט שנפגע ממשאית, אמבולנס שהיה סמוך למקום הגיע תוך דקות ספורות. עם הגיענו למקום מצאנו צעיר מוטל על הכביש, ועל המשאית שלצידו היו סימני שמשה מנופצת".

סלע סיפר כי "בהמשך שוגרה למקום טיפול נמרץ, הצוות הנשים את הפצוע ופינה אותו ל"איכילוב". בדרך לבית החולים הוא החל לאבד דופק ונשימה. המשיכו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות תוך מתן תרופות. הצעיר הספיק להגיע לחדר המיון ב"איכילוב", ושם הרופאים המשיכו להיאבק על חייו עד שלבסוף נקבע מותו".

הבוקר: אישה בת 31 נהרגה ושני ילדיה נפצעו באורח אנוש

בשעות הבוקר נהרגה מור יובלה בת 31 מדימונה, ושניים מילדיה נפצעו באורח אנוש, לאחר שאוטובוס התנגש במכונית שבה נסעו בני המשפחה בצומת תל ערד. אבי המשפחה ואדם נוסף נפצעו בינוני, ושני ילדים נוספים שהיו על האוטובוס נפצעו באורח קל.

צוותים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה חילצו את הפצועים והעניקו להם טיפול ראשוני, והם פונו במסוק לבית החולים סורוקה. אחד מילדיה של ההרוגה פונה לבית החולים הדסה עין כרם במצב קשה. ממד"א נמסר כי ההרוגה והפצועים אנוש וקשה הם נוסעי הרכב הפרטי שהתנגש באוטובוס שהסיע ילדים.

זמן קצר לאחר מכן נפצעו חמישה בני אדם בתאונה נוספת באותו כביש, לא רחוק מאותו צומת. מחקירה ראשונית של התאונה שבה היה מעורב האוטובוס עולה כי המכונית הפרטית שהגיעה מכיוון ערד ביצעה פנייה שמאלה לכביש 80, ונפגעה בצידה מהאוטובוס שהגיע מכיוון באר שבע. בוחני תנועה של המשטרה ממשיכים לחקור את הנסיבות לתאונה.

אתמול: 3 הרוגים באותו הכביש

רק אתמול נהרגו שלושה בני אדם כתוצאה מהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב בכביש שוקת-נבטים, סמוך ליישוב כסייפה. למקום הגיעו צוותים גדולים של משטרת מרחב הנגב ושל מגן דוד אדום, שקבעו את מותם של השלושה: עטייה אל-עטרש, בן 58; אשתיווי עבד-אל ראוף בן 18; אשתיווי יוסף, בן 16. בתאונה לא היו נפגעים נוספים.

מחקירת נסיבות התאונה עלה כי מי שנהג ברכב הוא יוסף בן ה-16, שנהג ברכב ללא רישיון נהיגה וחצה קו הפרדה לבן. "הזירה לא הייתה קלה והמחזות היו קשים", סיפר עידן נק, פראמדיק מד"א, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הפגיעה הייתה בעוצמה גדולה, ולכן נאלצנו לקרוא לכבאים שיחלצו את יושבי הרכבים. כשהם חולצו, לנו לא נותר אלא לקבוע את מותם", הוסיף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת