אם נהרגה -שני ילדיה נפצעו אנוש

מכונית פרטית התנגשה באוטובוס בצומת תל ערד שבדרום, בעוד תאונת דרכים קטלנית בכביש 31. דקות ספורות לאחר מכן אירעה תאונה נוספת באותו הכביש. בשתי התאונות נפצעו 10 בני אדם בדרגות שונות

אישה אחת נהרגה, ושניים מילדיה במצב אנוש, לאחר שאוטובוס התנגש במכונית שבה נסעו בני המשפחה בצומת תל ערד. אבי המשפחה ואדם נוסף נפצעו בינוני, ושני ילדים נוספים שהיו על האוטובוס נפצעו באורח קל. ההרוגה היא מור יובלה, בת 31 מדימונה. הודעה נמסרה למשפחתה.

צוותים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה חילצו את הפצועים והעניקו להם טיפול ראשוני, והם פונו במסוק לבית החולים סורוקה. אחד מילדיה של ההרוגה פונה לבית החולים הדסה עין כרם במצב קשה. ממד"א נמסר כי ההרוגה והפצועים אנוש וקשה הם נוסעי הרכב הפרטי שהתנגש באוטובוס שהסיע ילדים.

זמן קצר לאחר מכן נפצעו חמישה בני אדם בתאונה נוספת באותו כביש, לא רחוק מאותו צומת. מחקירה ראשונית של התאונה שבה היה מעורב האוטובוס עולה כי המכונית הפרטית שהגיעה מכיוון ערד ביצעה פנייה שמאלה לכביש 80, ונפגעה בצידה מהאוטובוס שהגיע מכיוון באר שבע. בוחני תנועה של המשטרה ממשיכים לחקור את הנסיבות לתאונה.

אתמול: 3 הרוגים באותו הכביש

רק אתמול נהרגו שלושה בני אדם כתוצאה מהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב בכביש שוקת-נבטים, סמוך ליישוב כסייפה.

למקום הגיעו צוותים גדולים של משטרת מרחב הנגב ושל מגן דוד אדום, שקבעו את מותם של השלושה: עטייה אל-עטרש, בן 58; אשתיווי עבד-אל ראוף בן 18; אשתיווי יוסף, בן 16. בתאונה לא היו נפגעים נוספים.

"הזירה לא הייתה קלה והמחזות היו קשים", סיפר עידן נק, פראמדיק מד"א, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הפגיעה הייתה בעוצמה גדולה, ולכן נאלצנו לקרוא לכבאים שיחלצו את יושבי הרכבים. כשהם חולצו, לנו לא נותר אלא לקבוע את מותם", הוסיף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת