שלושה הרוגים בתאונת דרכים בנגב

בהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב בכביש 31 בנגב, סמוך ליישוב כסייפה, נהרגו שלושה גברים - כל הנוסעים בשני כלי הרכב. מחקירה ראשונית עולה כי אחד הרכבים יצא לעקיפה בקו הפרדה רציף, ופגע ברכב שבא מולו

הקטל בכבישים נמשך: שלושה בני אדם נהרגו כתוצאה מהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב בכביש שוקת-נבטים, סמוך ליישוב כסייפה.

למקום הגיעו צוותים גדולים של משטרת מרחב הנגב ושל מגן דוד אדום, שקבעו את מותם של השלושה: המשטרה התירה לפרסום את שמות שלושת ההרוגים בתאונת הדרכים הקטלנית בנגב. עטייה אל-עטרש, בן 58; אשתיווי עבד-אל ראוף בן 18; אשתיווי יוסף, בן 16. בתאונה לא היו נפגעים נוספים. כעת עסוקים חוקרי אגף התנועה של המשטרה בבירור נסיבות התאונה.

"הזירה לא הייתה קלה והמחזות היו קשים", סיפר עידן נק, פראמדיק מד"א, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הפגיעה הייתה בעוצמה גדולה, ולכן נאלצנו לקרוא לכבאים שיחלצו את יושבי הרכבים. כשהם חולצו, לנו לא נותר אלא לקבוע את מותם", הוסיף.

נמשכת חקירת התאונה בת"א

לאחר מצוד של שעות ארוכות, הצליחו אמש במשטרה לאתר את הרכב שדרס למוות את לי זיתוני, מדריכת הפילטיס בת ה-25 מהצפון. עם זאת, טרם אותר הנהג, אך כעת שנמצא הרכב, ההערכה כי הוא ייתפס בשעות הקרובות, אם לא יסגיר את עצמו לפני כן.

המידע על מיקום הרכב התקבל מעובר אורח שנחשף לפרסומים בתקשורת והבחין בו בתל אביב. עובר האורח הזעיק את המשטרה למקום שאישרה כי אכן מדובר ברכב הדורס.

לשוטרים לא היה ספק כי זהו ג'יפ ה-BMW X6 שפגע בזיתוני, מאחר שניכרו עליו סימני תאונת הדרכים. מחקירה ראשונית עולה כי הרכב שייך לאזרח זר, כפי שסברו במשטרה מלכתחילה. כעת, כאמור, מקווים במשטרה לאתר גם את החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת