בני משפחתה של ההרוגה בתאונה: "לי הייתה פרח נדיר"

לי זיתוני, צעירה בת 25, נהרגה הבוקר בתאונת פגע וברח בזמן שעשתה את דרכה למקום העבודה שלה בת"א. זיתוני, תושבת נווה אור, הניחה אחריה הורים ושלושה אחים גדולים ממנה

היישוב הקטן נווה אור שבצפון הארץ הוכה היום בתדהמה. לי זיתוני, אחת מבנות היישוב, נהרגה בתאונת דרכים שעה שעשתה את דרכה לעבודתה בת"א. לאחר היוודע דבר האסון, ספדו לה בני משפחתה במכתב.

רק לפני כמה חודשים חגגו לה בני משפחתה את יום הולדתה - האחרון. "לי בלטה מאוד ביופייה", כתבו בני המשפחה, "פרח נדיר שנגדע בעודו צעיר. בת נבונה וטובה, גאווה למשפחתה ולבית נווה אור. כולנו המומים וכואבים את מותה בטרם עת" - לשון המכתב.

נפגעה מרכב - ומתה (בני המשפחה)

חקירת התאונה נמשכת

במקביל, ממשיכים במשטרה לחקור את נסיבות התאונה. אחד החשדות שנבדקים הוא כי הרכב שפגע בזייתוני היה בעל לוחית רישוי לבנה, דיפלומטית.

רב פקד ניסים פרחי, קצין בוחנים במחוז תל אביב, קרא הבוקר מזירת התאונה לנהג הפוגע להסגיר עצמו, "מוקדם ככל האפשר, לכל תחנת משטרה". במחוז תל אביב במשטרה בודקים האם היו דיווחים שקדמו לתאונה, לפיהם הרכב הפוגע השתולל קודם לכן בכביש. "אמרו לי שהוא פשוט בא בטירוף וברח", סיפרה צעירה שהייתה ברחוב בזמן התאונה. "ראו אותו קודם עושה סיבובים בכביש".

מעסיקתה של זיתוני, שנפגעה כשחצתה את הכביש במעבר חצייה, סיפרה לחדשות 2 כי "היא הייתה בדרך לעבודה. התקשרו אליי להגיד שהיא לא הגיעה ואמרתי, 'זה לא מתאים לה'. צלצלתי אליה אבל הטלפון שלה היה סגור. צלצלתי גם לאמא שלה. פתאום אמרו לי שיש תאונה. יצאתי לראות ואז זיהיתי אותה, לפי טבעת שהייתה לה על כף הרגל, ידעתי שזו היא. זה נורא. בחורה מדהימה, יפיפייה, אין לה תחליף". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת