תאונה בכינרת: בן 21 מהצפון נעדר

סירה ואופנוע ים התנגשו כקילומטר מול חוף עין גב. מחקירה ראשונית עולה כי הצעיר ישב מאחורי נהג אופנוע הים והוכרז כנעדר מאז האירוע. צוותי שיטור ימי וצוללנים פתחו בסריקות אחריו

תאונה בכינרת: בן 21 מהצפון נעדר (דוברות מד"א)

חג רצוף אסונות: אופנוע ים וסירה התנגשו אחר הצהריים (רביעי) במרחק של כקילומטר מול חוף עין גב שבכינרת. אדם אחד, תושב הצפון בן 21, הוכרז כנעדר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעק צוות של יחידת צוללנים כדי לסייע בחיפושים אחר האיש ובזירה פועל גם צוות שיטור ימי. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הנעדר ישב מאחורי נהג אופנוע הים ונפגע כתוצאה מההתנגשות עם הסירה. למקום הגיע מפקד תחנת טבריה סגן-ניצב רן לוי שקיים בזירה הערכת מצב.

אתמול נהרג גבר כבן 40 לאחר שנפל מגובה 50 מטרים בנחל אוג שבמדבר יהודה. ככל הנראה המטייל מעד בשביל ההליכה ונפל לוואדי. מסוק של חיל האוויר בסיוע יחידת החילוץ מגילות של מחוז ש"י הוזנק על מנת לפנות את גופתו מתוך הנחל.

"בסביבות השעה 15:00 התקבלה קריאה במוקד מד"א על בחור שנפל מגובה רב של כ-50 מטרים בנחל אוג", סיפר החובש שמעון סבג. "הצוותים שלנו הגיעו לקרבת מקום והמתינו לאנשי יחידת החילוץ מגילות ויחידה 669, שטיפלו באירוע. הם הוציאו את הפצוע מהנחל, אך לא נותר לנו הרבה מה לעשות וקבענו את מותו במקום".

במקרה אחר אישה בת 51 נזקקה לפינוי לאחר ששברה את רגלה במהלך טיול בוואדי קלט במדבר יהודה. לאחר שחולצה על ידי צוות של יחידת החילוץ מגילות באמצעות אלונקות, היא פונתה באמבולנס לבית החולים הר הצופים בירושלים.