נתפסתם בעבירת תנועה? שוטרי תנועה בדימוס יסייעו לכם

מיכאל סעדון לבש בעברו מדים, ואחרי שואותת לנהגים לעצור בצד הדרך - רשם להם דוחות תנועה. כיום, אחרי שפרש מהמשטרה, הקימו הוא וחבריו מוקד טלפוני חדש שיסייע לכם בזמן אמת להימנע מלקבל קנס

ניידת תנועה. אפשר לפחד פחות? (חדשות 2)

נסעתם מעל למהירות המותרת ופתאום הבחנתם בשוטר שמסמן לכם לעצור בצד הכביש? יוזמה חדשה תוכל למנוע מכם את דפיקות הלב החזקות ואת רגעי האימה בעימות עם שוטרי התנועה - שמסתיים בעימות קצר ובסופו דוח ומפח נפש גדול.

מיכאל סעדון, שוטר תנועה בעברו, החליט לסייע לאזרחים באמצעות הניסיון שצבר אחר שפשט את מדיו והשיק שירות טלפוני חדש: *הצילו (28852). אם תתפסו מבצעים עבירת תנועה, תוכלו לחייג בזמן אמת ובעלות 15 שקלים לשיחה למוקד החברה, המאויש בשוטרי תנועה בדימוס שיישמחו לתת לכם עצות שביכולתן להביא לכך שאת המפגש בצד הכביש תסיימו ללא קנס.

"דוחות תנועה ניתנים לכאורה כדי להרתיע נהגים מלעבור על החוק. הנחת העבודה היא כי קנס מהווה מכה לכיס, ולכן חוסר הרצון לקבלו אמור לגרום לנהיגה נכונה יותר ועל פי החוק. המטרה הסופית היא כמובן להפחית את הקטל הנורא בדרכים ולתת הרגשה אמיתית של כבישים בטוחים יותר", הסביר סעדון באתר החברה.
 
עם זאת, הוא הדגיש כי "מה שקורה בפועל הוא שמומחי תעבורה בכירים סוברים כי בין 30% ל-40% מהדוחות ניתנים בטעות או בניגוד לדיני התעבורה. אכיפתם מצד משטרת התנועה היא סלקטיבית מאוד, ונהגים נמנעים מלהגיע למערכת המשפט - שבה אחוז ההרשעות מתקרב ל-100%".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת