בלב ירושלים: תייר הלך ברחוב - ומצא אצבע כרותה

בחצר אחד הבניינים ברחוב עמק רפאים שבבירה מצא תייר ששוטט באזור אצבע שלמה של אדם. הוא הזעיק את המשטרה שאספה את האיבר מהמקום, ולאחר בדיקה זריזה אותר הבעלים בבית החולים שערי צדק. הוא נחבל בעת שעסק בחיתוך בדיסק ואושפז - וכעת נבדק האם ניתן יהיה להשיב את האיבר למקומו

אבידה בכף היד. ארכיון (רויטרס)

תייר שהתהלך לפנות ערב ברחוב עמק רפאים שבמושבה הגרמנית בירושלים התרשם מהבניינים המרהיבים שבסביבה, אבל כשהתבונן היטב בחצר של אחד מהם - לא האמין למראה עיניו: על הקרקע הייתה מונחת אצבע אנושית שלמה.

האיש המבוהל הזעיק למקום את שוטרי מרחב מוריה, שנדהמו גם הם לנוכח המראה ואספו מהמקום את האיבר הכרות. במקביל, החלה בבתי החולים השונים בבירה בדיקה האם הגיע לחדר המיון של אחד מהם אדם ש"איבד" את אצבעו.

כעבור זמן קצר, נמצא הבעלים של אותה האצבע בבית החולים שערי צדק. רב-פקד שלומית בקשי ממשטרת מחוז ירושלים סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר באדם בשנות ה-50 לחייו, תושב המושבה הגרמנית, שעסק בחיתוך באמצעות דיסק - ואיבד את אצבעו.

הוא פינה את עצמו באופן עצמאי לחדר המיון, ודוברת בית החולים שערי צדק, שוהם בוריו, סיפרה כי האיש עובר טיפולים שונים וכן נבדק האם ניתן יהיה בדרך כלשהי לחבר בחזרה את האצבע לכף ידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת