ההורים מבני-ברק שנעלמו - אותרו בטבריה

בתום כיממה של חיפושים וחרדה, הבחין חייל בבני הזוג אלמליח מבני ברק, יחד עם שניים מילדיהם, בתחנה המרכזית בטבריה. כוחות משטרה פינו אותם בשלום לאזור המרכז. במשטרה מעריכים כי הרקע ל"בריחה" הפתאומית נובע מקושי בגידול ששת הילדים ובריאות רופפת של ההורים

משה אלמליח, אבי המשפחה (משטרת ישראל)

שעות מורטות עצבים הסתיימו באנחת רווחה גדולה, כשיפית ומשה אלמליח מבני-ברק, זוג הורים לשישה ילדים, נמצאו כשהם בריאים ושלמים בטבריה. אחרי בני המשפחה נערכו חיפושים ביממה האחרונה, לאחר שאמש הודיע האב לאחיו כי הוא שרוי במצב נפשי קשה ובכוונתו לעזוב.

הוא הורה לאשתו לארוז חפצים חיוניים, ויחד עם שניים מילדיהם הם נעלמו מבלי שלקחו עמם טלפון סלולרי או שהצהירו לאן בכוונתם להגיע. יתר ארבעת הילדים נותרו בהשגחת דודם.

דובר מחוז צפון במשטרה, סגן-ניצב יהודה ממן, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "חייל זיהה את ההורים ואת הילדים בתחנה המרכזית בטבריה בעקבות פרסום באינטרנט. הוא הזעיק את המשטרה ומיד הגיעו שוטרים בניידת והסיעו את כולם לתחנת טבריה".

התיק הועבר לטיפול מחוז תל אביב במשטרה, שם מסרו כי לפי ההערכה נסעו בני המשפחה עקב בעיות בריאותיות שמהם סובלים ההורים וכן בשל קשיים בגידול ילדיהם. בחקירתם הם סיפרו על הקושי בגידול ילדיהם. עוד ציינו במשטרה, כי בני המשפחה אינם מוכרים לרשויות הרווחה וכן כי להורים אין עבר פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת