נפטרה האם שהקדימה את החגיגה לבנה

ימית קרנט, האישה שנכנסה ללב של רבים לאחר שהחליטה לערוך בר מצווה לבנה בגיל 11, הלכה הבוקר לעולמה. קנט, שנפטרה בגיל 42 אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן, נפרדה מקרוביה בעמוד הפייסבוק שלה: "תודה על ההזדמנות המדהימה שהייתם חלק מחיי"

ימית קרנט, שבימיה האחרונים החליטה לערוך מסיבת בר מצווה מוקדמת לבנה - הלכה הבוקר לעולמה. לפני כשנה וחצי חלתה ימית קרנט בת ה-42 בסרטן. מצבה הידרדר במהירות, ולאחר תקופה של טיפולים הרופאים הודיעו לה בצער כי ימיה ספורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות מצבה, החליטה בתחילת השנה ביחד עם בני משפחתה להקדים את חגיגות בר המצווה של בנה אריאל בן ה-11. באירוע שנערך בכפר ברוך לפני חודש וחצי לא נשארה עין אחת יבשה, כשימית בהבנה מלאה של מצבה אמרה לאורחים כי הקדימה את האירוע בידיעה שכשבנה יגיע לגיל 13 היא לא תהיה לידו. "בעוד שנה וקצת יש לו בר מצווה ואני לא היה שם איתו", אמרה ממיטת בית החולים. "יש לי רצון לשמח אותו, שנוכל לעשות משהו מיוחד ביחד, שהוא יוכל לזכור", וכך היה. מאות בני אדם הגיעו לחגיגה המוקדמת, שהייתה שונה ועמוסת רגשות יותר מכל אירוע בר מצווה אחר.

גדי שבתאי, חבר המשפחה סיפר היום לחדשות 2 online כי עד הרגע האחרון היתה מוקפת בבני משפחתה וחבריה ובדרכה האופיינית חיזקה אותם עד לרגע האחרון. "היא ביקשה להשאיר את דלת חדר השינה פתוחה כל הזמן כדי שתוכל לשמוע את צחוק הילדים, וככל שיכלה לדבר המשיכה לקרוא לעופר 'אהובי", אמר.

"חברים יקרים, משפחתי האהובה, וכל מכריי, שולחת נשיקה ענקית ותודות על ההזדמנות המדהימה שהייתם חלק מחיי", כתבה קרנט בעמוד הפייסבוק שלה לפני מספר שבועות. "חיי נמצאים כיום במצב קריטי שבו הטיפולים כבר לא מועילים והרופאים הודיעו כי אין בידם דבר כדי לעצור את הסרטן. אני מסתכלת על חיי ומודה על הכל".

"אני מודה על החיבוק והאהבה האינסופית שמקבלים ילדיי ואני, בלי עזרתכם לא היינו עומדים כלכך חזקים. בינתיים אני בבית מעבירה את ימיי בשלווה מוקפת בילדיי, אהובי עופר ואחיי. אני מרגישה כי הסרטן מתקדם באופן מהיר וללא מעצורים ומתחיל להשפיע על הזכרון. אני מבקשת סליחה ומחילה אם פגעתי במישהו, אוהבת אתכם ימית".