פנסיונר זכה ביותר מ-40 מיליון שקלים בלוטו - "בזכות קלפים"

גבר בן 70 ממרכז הארץ היה הזוכה היחיד בהגרלת הדאבל לוטו שנערכה במוצ"ש האחרונה. כשהגיע לבית מפעל הפיס, לא היה המבנה זר לו: לפני כ-10 שנים הוא שלשל לכיסו סכום זכייה של 3 מיליון שקלים. לעובדים ההמומים הוא סיפר כי פיתח שיטה ייחודית לזכייה

המזל שפר עליו פעמיים. ארכיון (חדשות 2)

פנסיונר בן 70 ממרכז הארץ שלשל לכיסו סכום של יותר מ-40 מיליון שקלים, אחרי שהוכתר כזוכה היחיד בהגרלת הדאבל לוטו שערך מפעל הפיס במוצאי השבת האחרונה.

בית מפעל הפיס, שאליו הגיע הקשיש כדי לקבל את הפרס, לא היה זר לו: לפני כ-10 שנים שפר עליו מזלו והוא זכה בסכום של שלושה מיליון שקלים בהגרלת הלוטו.

כשהתבררה העובדה שמדובר בזכייתו השנייה של האיש במיליוני שקלים בהגרלה, חשף באוזני אנשי מפעל הפיס ההמומים כי פיתח שיטה מיוחדת למילוי טפסי לוטו: "יש לי קלפים שאותם אני מערבב ומהם מרכיב את המספרים".

המזל, שללא כל ספק היה שוב לצדו של האיש, הביא אותו לזכות בפרס הראשון, בשני, בשלישי וברביעי. סכום הזכייה המדויק הגיע ל-41,072,350 שקלים.

לשאלה הכל כך צפויה על מה בכוונה לעשות עם סכום העתק שזכה השיב: "אקנה שלוש דירות לשלושת בניי וזר פרחים גדול לאשתי. כדאי שהיא תסתכל מהמרפסת, כי מחכה לה הפתעה: מכונית, באריזת מתנה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת