רוכב אופניים נהרג בתאונה סמוך לצומת גנות

שני רוכבי אופניים נפגעו בשתי תאונות דרכים היום, האחד נהרג והשני נפצע באורח אנוש. הבוקר נפגע רוכב אופניים כבן 50 סמוך לצומת מורשה ופונה לבית החולים במצב אנוש. מצבו מוסיף להיות אנוש גם הערב. מאוחר יותר נפגע רוכב אחר סמוך לצומת גנות על ידי משאית - ומת במקום

תאונת אופניים. ארכיון (חדשות 2)

רוכב אופניים נהרג הערב בתאונת דרכים, אחרי שמוקדם יותר נפגע רוכב אחר באורח אנוש. בשעות הבוקר, נפגע רוכב בכביש 4, סמוך למחלף מורשה, ופונה לבית החולים מאיר בכפר סבא באורח אנוש. בערב, נפגע רוכב אופניים סמוך למחלף גנות ממשאית - ונהרג.

בשעה 17:51 נמסר למד"א מרחב איילון על רוכב אופניים שנפגע ממשאית סמוך למחלף גנות, בירידה מכביש מספר 1. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום, מצאו גבר כבן 40 שנהרג במקום. רופא שהיה במקום קבע את מותו.

צוות מאגף התנועה של משטרת ישראל פתח בחקירה בניסיון לקבוע את נסיבות התאונה.

בצהריים: פצוע אנוש בכביש 4

רוכב אופניים כבן 50 נפצע אנושות הבוקר בתאונת דרכים בכביש 4, סמוך למחלף מורשה שממזרח לרמת השרון. חקירה ראשונית העלתה כי הוא נפגע ממכונית מסוג "פיג'ו" שהתנגשה בו.

דובר מד"א, זכי הלר, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "כשהגענו לזירה הפצוע היה מחוסר הכרה. פינינו אותו עם פגיעה רב-מערכתית לבית החולים 'מאיר' בכפר-סבא, כשבמקביל ביצענו בו פעולות החייאה. יש חשש לחייו".

פרט לצוותים הרפואיים, הגיעו לזירת התאונה גם כוחות משטרה שהחלו לחקור את נסיבות האירוע. בשעות הערב נמסר מבית החולים "מאיר" כי מצבו של האיש מוסיף להיות אנוש וכי עדיין נשקפת סכנה לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת