תביעת גירושין: "מכשף השתלט על אשתי ושוכב איתה"

בעוד חודש ייפתח בבית דין רבני דיון בעניינם של בני זוג מאזור הצפון. לפי הבעל, התגלה מטפל שנועד לסייע לשיקום היחסים עם אשתו כ"מכשף" ששבה את לבה של אשתו וגרם לה לקיים עמו יחסי מין, למלמל כשפים ולהכין שיקויים "כדי שהמלאכים ישכינו שלום בית" בין בני הזוג

היחסים בין בני זוג מהצפון עלו לאחרונה על שרטון, ובקרוב ייאלצו הדיינים בבית הדין הרבני לדון בתביעת הגירושין לא שגרתית שהגיש הבעל - כשבמרכזה רצונו לסיים את הקשר ביניהם, לטענתו בשל השפעת מכשף על אשתו.

עו"ד טל זלץ, שהגיש את תביעת הגירושין בשם הבעל, סיפר כי הפנייה אל אותו המכשף נעשתה מלכתחילה כדי "להשכין שלום בית" בין בני הזוג, שכן האיש - דמות ידועה בצפון - הציג עצמו כמטפל.

תחילה ערך האיש שיחות עם שני בני הזוג, אלא שכעבור זמן מה בחר להתמקד דווקא באישה - בשעות שבה עבד בעלה ולא שהה בבית.

"זה הגיע למצב שאותו 'מטפל' שהה בבית ימים שלמים", סיפר עו"ד זלץ. "לאט לאט הוא התחיל להציג לפני האישה את כישוריו הנוספים. הוא טען שהוא מדבר עם מלאכים והם יכוונו את בני הזוג וסייעו להם להסדיר את כל הבעיות בקשר שלהם".

אט אט, החלו בני הזוג לקיים בביתם טקסי פולחן ומעשי כישוף שונים, שכללו הדלקת נרות ובישול מאכלים ושיקויים שונים שלפי התביעה שהגיש הגבר, נעשו בהוראת אותו מטפל בטענה ש"אלו הדברים שהמלאכים אוהבים".

אלא שבמרוצת הזמן, לפי התביעה, נדהם הבעל לגלות כי אותו המטפל החל לקיים מערכת יחסים מינית עם רעייתו - בהסבר שאלה יסייעו לה לשקם את הנישואים עם בעלה.

המכשף הטיל את מימיו בבית כדי "לגרש רוחות רעות"

עו"ד זלץ סיפר כי אותו המטפל טען כי הוא "בעל יכולות התקשרות עם גורמים מחוץ לעולם שלנו" ואט אט החל להשתלט על חייה של האישה באופן מוחלט, ושהה לצדה לאורך כל שעות היום. לאורך אותו הזמן, נמשכו הטקסים המיסטיים בהוראתו שנשאו גם אופי מיני.

בין היתר, טען הגבר כי המכשף נהג להטיל את מימיו במקומות שונים בבית, בטענה שהדבר "יימנע מרוחות רעות" להגיע לדירת השניים.

את תביעת הגירושין החליט הגבר להגיש אחרי שהבחין במכשף שוהה בביתו יותר ויותר, ובמקביל בשינויים קיצוניים שחלו בהתנהגותה של אשתו. הוא הסביר כי היא התרחקה ממנו והחלה למלמל כשפים שונים. היא גם הייתה עסוקה בהכנת עיסות ושיקויים שונים ששפכה בפינות שונות בבית, בהוראת אותו "מטפל".

בשל ההתפתחויות, החליט הבעל לעזוב את הבית. תביעת הגירושין לבית הדין הרבני הוגשה, והדיון הראשון בתיק ייערך ב-1 באוקטובר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת