הכלה הדורסת: "אני קורבן של הסיטואציה"

בליל חמישי פגעה מכוניתה של הכלה הטרייה, שנסעה יחד עם בעלה החדש בכביש 4, בגבר שעמד בצד הכביש. היום היא אומרת: "אני קורבן של הסיטואציה, אני לא אשמה". פרקליטה, עו"ד אברהם ז'אן, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "היא בטראומה". התיק ככל הנראה ייסגר מחוסר אשמה

הכלה שדרסה למוות, יחד עם בעלה הטרי, את תושב תל אביב בן 62 ששהה בצד הכביש מחוץ לרכבו בצומת מורשה בליל חמישי האחרון - שוחררה לביתה ללא כל הגבלות. התיק נגדה ייסגר בקרוב ככל הנראה, מפאת חוסר אשמה.

עורך דינה של הכלה, אברהם ז'אן, אמר היום בריאיון לחדשות 2 באינטרנט כי "הבחורה מן הסתם בטראומה מהסיפור וצריכה לאסוף את עצמה". לעורך דינה אמרה הכלה עצמה: "אני קורבן של הסיטואציה, אני לא אשמה".

"היא הייתה מעורבת בתאונה בלתי נמנעת מבחינתה", הוסיף עו"ד ז'אן. "בשטח עשו לה שתי בדיקות נשיפון שזו לא בדיקה קבילה בבית משפט, עד סוף השבוע יגיעו התוצאות הסופיות. החקירה לא הסתיימה, אך נגבו עדויות".

הסניגור אמר עוד כי "היא בשוק וטראומה ומשתתפת בצער המשפחה". גורמים המעורבים בפרשה ציינו בפני חדשות 2 באינטרנט כי "המשטרה מבינה שאין כאן אשמה" והתיק ייסגר בקרוב, כאמור, מחוסר אשמה.

התאונה הקטלנית התרחשה בסביבות 3 לפנות בוקר, על כביש מספר 4, כ-500 מטרים צפונית לצומת מורשה. מחקירת האירוע עולה כי ההרוג המתין בצד הדרך מחוץ לרכבו, לאחר שנתקע ללא דלק. הגבר ואשתו, שחזרו אף הם מחתונה אחרת שהתקיימה באותו ערב בה השתתפו כאורחים, הזעיקו בטלפון את בתם וחיכו לה שתחלץ אותם עם בקבוק ובו דלק.

ואולם, בשלב כלשהו, חצה האיש את הכביש המהיר ונעמד סמוך לאי התנועה, ככל הנראה כדי לחצות לצד השני. אשתו קראה לו לחזור בחזרה - ואז פגעה בו בעוצמה מכוניתם של החתן והכלה שנסעה בנתיב השמאלי, והוא נהרג במקום. צוות מד"א-ירקון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו בזירת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת