צפו: ח"כ חוטובלי סולקה מהפגנת מטה שליט

נציגת הליכוד הגיעה לנאום באירוע במחסום ארז לציון יום ההולדת השישי שהעביר החייל החטוף בשבי חמאס. כששבה והדגישה כי היא מתנגדת למתווה העסקה לשחרורו, ספגה מטחים של קריאות גנאי - שהסתיימו כשירדה מהבמה ועזבה

נועם ואביבה שליט ציינו 25 שנים להולדתו של בנם, גלעד, יום ההולדת העצוב השישי שהוא מעביר בשבי. אחרי שנפגשו עם ילדים שנולדו ממש סמוך ליום חטיפתו והשבוע יגיעו לראשונה לגן חובה, המשיך אביו של החייל למחסום ארז - שם נערכה הפגנת מחאה בדרישה לשחרר את גלעד.

אחת הנואמות בעצרת המרכזית שנערכה בכניסה הצפונית לרצועה הייתה ח"כ ציפי חוטובלי מהליכוד, שהדגישה גם שם את התנגדותה לתנאים שהציב חמאס כתנאי לשחרורו של גלעד - וספגה מטח של גינויים וצעקות בדרישה שתסתלק מהמקום.

"יש דרכים נוספות להחזיר את גלעד הביתה", אמרה חוטובלי לקהל - ונענתה על-ידי אחד הפעילים: "את התנגדת". היא השיבה לו: "אני מתנגדת לעסקה אבל תומכת בדברים אחרים שיכולים להחזיר את גלעד. הדבר החשוב ביותר הוא שגם לימין יש מה לומר".

את אנשי מטה שליט היא ככל הנראה לא שכנעה, והם צעקו לעברה: "אל תבואי לפה! אל תבואי לפה!" - עד שירדה מהבמה והוקפה על-ידיהם בכל דרכה החוצה מהמתחם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת