החתן והכלה שבו מהחתונה - ודרסו אדם למוות

לא כך דמיינה הכלה את ליל כלולותיה. הלילה חזרו חתן וכלה מהיום המאושר בחייהם, אולם בצומת מורשה רכבם פגע בגבר בן 62 שנתקע בלי דלק ברכב והמתין לחילוץ בצד הדרך, אך לא לבש אפוד זוהר. גם ההרוג שב מחתונה במשפחה. רשיונה של הכלה נשלל במקום

זירת התאונה, הלילה בצומת מורשה (אנשיל בעק, זק"א)

החתונה שהסתיימה בטרגדיה: חתן וכלה שחזרו לפנות בוקר מחגיגת היום המאושר בחייהם דרסו למוות את תושב תל אביב, בן 62, ששהה בצד הכביש מחוץ לרכבו בצומת מורשה.

התאונה הקטלנית התרחשה בסביבות 3 לפנות בוקר, על כביש מס' 4 כ-500 מטרים צפונית לצומת מורשה. מחקירה ראשונית של נסיבות האירוע עולה כי ההרוג המתין בצד הדרך מחוץ לרכבו, לאחר שנתקע ללא דלק. הגבר ואשתו, שחזרו אף הם מחתונה אחרת שהתקיימה באותו ערב בה השתתפו כאורחים, הזעיקו בטלפון את בתם וחיכו לה שתחלץ אותם עם בקבוק ובו דלק.

ואולם, בשלב כלשהו, חצה האיש את הכביש המהיר ונעמד סמוך לאי התנועה, ככל הנראה כדי לחצות לצד השני. אשתו קראה לו לחזור בחזרה - ואז פגעה בו בעוצמה מכוניתם של החתן והכלה שנסעה בנתיב השמאלי, והוא נהרג במקום. צוות מד"א-ירקון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו בזירת התאונה.

"ההרוג חצה את הכביש המהיר ולא לבש אפוד זוהר"

הכלה ההמומה, שנהגה ברכב בזמן התאונה, תושאלה במקום על ידי חוקרי אגף התנועה של המשטרה, ובהמשך נלקחה לבית חולים שם עברה בדיקות דם במטרה לגלות אם שתתה אלכוהול או השתמשה בסמים לפני שעלתה על ההגה. 

קצין יחידת הבוחנים של אגף התנועה במשטרת ת"א, מפקח שי אשכנזי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "על פי החקירה הראשונית, ההרוג חצה את הכביש לאי התנועה ולא לבש אפוד זוהר. בני הזוג פשוט לא הבחינו בו ודרסו אותו למוות".

"הכלה הייתה מאוד נסערת"

"הגענו ראשונים למקום האירוע", סיפר פרמדיק מד"א-ירקון יפתח קרני, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "ראינו גופה שכנראה הועפה למרחק גדול, וכאשר ראינו את האישה שדרסה אותו התברר שהיא למעשה יצאה מחתונתה. היא הייתה מאוד נסערת".

קצין משטרה שהגיע למקום שלל את רישיון הנהיגה של הכלה ושיחרר אותה ואת בעלה הטרי להתאושש בביתם. ביום ראשון בבוקר היא תזומן לשימוע באגף התנועה, הרכב הפוגע נתפס והועבר לידי המשטרה. חקירת נסיבות התאונה נמשכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת