אותרה גופת צעירה על חוף הכנרת

גופת צעירה נמצאה הבוקר בדרום הכנרת. במשטרה מעריכים כי מדובר בתושבת צפת בת ה-25 שחפציה התגלו אתמול בחוף. במשטרה חוקרים מהי סיבת המוות ופועלים לזיהוי הגופה. רק אתמול טבע למוות בכנרת ילד בן 5 מהיישוב אלעד

עוד מקרה טביעה בכינרת. ארכיון (חדשות 2)

אנשי השיטור הימי מצאו הבוקר בין חוף ברניקי לחוף צינברי בדרום הכינרת גופה של אישה צעירה, שטרם זוהתה. אמש נערכו באזור זה חיפושים אחר תושבת צפת בת 25 שנעדרת מאז יום ראשון וחפציה נמצאו בחוף. במשטרה מעריכים שמדובר בגופת הנערה הנעדרת, והטיפול בחקירה הועבר למשטרת טבריה.

אתמול בצהריים נמצאו בחוף ברניקי נעליים ותיק ובו טלפון וארנק השייכים לצעירה המתגוררת בצפת, שהוכרזה נעדרת ביום ראשון. כוחות השיטור הימי החלו בחיפושים נרחבים אחריה, אך עד שעות החשכה לא נמצא דבר. עם חידוש המאמצים לאיתורה הבוקר, נמצאה הגופה בתוך המים. בעקבות איתור הגופה הופסקו החיפושים.

אמש: בן 5 טבע למוות בכינרת

ילד בן 5, תושב אלעד שנפש עם משפחתו בצפון, טבע אמש למוות בכינרת. המשפחה שבאה לבלות במקום, רחצה בחוף לא מוכרז צפונית לחוף השקט בטבריה. הוריו של הילד שישבו על החוף הבחינו כעבור זמן מה כי בנם אינו יוצא מהמים והזעיקו את כוחות ההצלה.

צוללנים ואנשי שיטור ימי הגיעו למקום והחלו בסריקות אחר הילד. לאחר כשעה הוא אותר ונמשה מהמים ללא רוח חיים. צוותי מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת