הפתעה בסורוקה: ג'ון וויט ביקר פצועים

הפצועים המאושפזים בבית החולים סורוקה בבאר שבע זכו היום להפתעה הוליוודית: השחקן האמריקני ג'ון וויט, אביה של השחקנית אנג'לינה ג'ולי, הגיע לביקור מיוחד. וויט, הידוע כתומך נלהב של ישראל, אמר לאחר הביקור: "אני כאן כדי להילחם בתעמולה ובשקרים שמופצים נגד ישראל"

השחקן האמריקני ג'ון וויט, אביה של אנג'לינה ג'ולי, ביקר אחר הצהריים כמה מפצועי הרקטות המאושפזים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. השחקן, שמבקר בישראל זו הפעם השלישית, הגיע לבית החולים כדי להביע את תמיכתו במדינה וכדי לחזק את ידם של הפצועים, שנפגעו מפעולות הטרור בסוף השבוע.

"אני נמצא כאן כדי להביע את אהבתי ונאמנותי לישראל", אמר השחקן. וויט הדגיש כי הוא רואה בהימצאותו בישראל שליחות, וכי חלק מתפקידו הוא למנוע תפיסה לא נכונה של ישראל בארצות אחרות. "אני כאן כדי להילחם בתעמולה ובשקרים שמופצים נגד ישראל", אמר וויט, והוסיף: "חב"ד נתן לי את האפשרות לבקר פצועים ושמחתי לבוא".

וויט ידוע כחובב נלהב של ישראל וביקורו הנוכחי נעשה בחסות צעירי חב"ד. בעבר פנה במכתב רשמי לנשיא אובמה וביקש ממנו לחזק את התמיכה האמריקנית בישראל ואף השתתף בעצרת נגד טורקיה בימים שאחרי אירועי ה"מרמרה". אמנם וויט אינו יהודי, אך הוא ידוע כאחד מתומכיה הנלהבים של ישראל בארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת