אלמנתו של יוסי שושן הובאה להלוויה על אלונקה

מאות בני משפחה וחברים הגיעו אחה"צ ללוות את יוסי שושן ז"ל, שנהרג מפגיעת רקטת גראד אמש בבאר שבע, למנוחת עולמים בבית העלמין באופקים. אשתו, הנמצאת בחודש התשיעי להריונה, נזקקה לאלונקה ולצוות רפואי צמוד על מנת ללוות את בעלה בדרכו האחרונה

יוסי שושן ז"ל, שנהרג מפגיעת רקטה בבאר שבע, הובא היום למנוחות בעירו אופקים. שושן, ששימש כמאמן השוערים של קבוצת הנוער של מועדון הכדורגל הפועל באר שבע, הותיר אחריו שתי ילדות ואת אשתו לילך, הנמצאת בחודש התשיעי להריונה. אמש היה שושן בדרכו לאסוף את אשתו, כשנשמעה האזעקה יצא מרכבו, אך לא הספיק לתפוס מחסה - ונהרג מהרסיסים.

בשל הריונה המתקדם, הובאה אשתו של שושן להלוויה על אלונקה. לילך שושן נושאת ברחמה את בנו הראשון של יוסי, שיהיה אח לשתי בנותיהם, ליהי ואליאור. בשל מצבה הייחודי של לילך, אל בית העלמין ליווה אותה צוות רפואי, שדאג לשמור עליה.

"ראיתי את הפלאפון שלו עם הסוללה מפורקת, ראיתי את האדידס החדשות שלו", מיררה לילך בבכי, "אבל אף אחד לא האמין לי שזה בעלי".

"הייתה צפירה בבאר שבע כשהוא היה באופקים", סיפר נורברט בוקובזה, קרוב משפחתו של יוסי. "הוא לקח את עצמו וטס בחזרה לבאר שבע. הוא אמר שאשתו מחכה בבית עם הילדות והיא בלחץ". בני המשפחה ניסו להתקשר אליו שוב ושוב, עד שבסוף לילך התקשרה ואמרה שיוסי לא הגיע. הטלפון הבא כבר היה לבית החולים.

להלוויה הגיעה גם שרת התרבות והספורט לימור לבנת, שייצגה את הממשלה. כשנשאה דברים לכבודו של שושן אמרה "נכה באויבנו בכל העוצמה". גם סגן ראש עיריית באר שבע נכח בהלוויה ואמר: "אנחנו עם חזק אבל אנחנו רוצים לראות את המדינה מגינה עלינו, דם יהודי אינו הפקר". "הייתה לו אישיות כובשת. זה נורא שאנחנו צריכים להתמודד עם דברים כאלה קשים", אמרה אלונה ברקת, בעלי הפועל באר שבע בכדורגל.

הבוקר: האחיות מכפ"ס ובני זוגן הובאו למנוחות

מוקדם יותר היום ליוו אלפים למנוחות בבית העלמין בכפר סבא את האחיות שולה קרלינסקי ופלורה גז ובעליהן דב קרלינסקי ומשה גז ז"ל, שנורו למוות במכוניתם הפרטית בדרך לחופשה באילת ביום חמישי האחרון.

המשנה לראש הממשלה השר משה (בוגי) יעלון ספד בהלוויה: "כולנו רקמה אנושית אחת חיה. לא נסמוך על רצונם הטוב של שכנינו. הדבקות באדמת הארץ גובה מאיתנו קורבנות. לעיתים אלה חיילים ולעיתים אזרחים. אתם, ילדיהם, תישאו את זכר הוריכם".

ויקי ז'אן, בתם של פלורה ומשה ז"ל, אמרה כי המשפחה "מתנחמת בכך שברגעיהם האחרונים היו במחיצת האנשים היקרים להם". יניב, בנם של שולה ודב ספד: "קשה למצוא אנשים כמוכם. נוחו על משכבכם בשלום, למרות שזה לא המקום בשבילכם ובטח לא הזמן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת