צפו: נכה באמצע הכביש - ואיש לא עצר

תושב השרון הרתוק לכיסא גלגלים ניסה לעצור מונית כדי להגיע לבדיקה רפואית בבית חולים. כשאף רכב לא עצר לו ועזר לו להגיע ליעדו, החליט האיש לא לוותר: באמצעות כיסא הגלגלים ירד לכביש והחל לנוע לדרכו לצד שאר הרכבים. שוטרים שהגיעו למקום הורידו אותו מהכביש ועזרו לו להגיע בבטחה ליעדו

ירד לכביש והחל לנסוע על כיסא הגלגלים (משטרת ישראל)

עצר את התנועה: במוקד אגף התנועה התקבלו דיווח לא שיגרתי על עומס תנועה בכביש 57 המחבר בין נתניה לבית ליד. הנוסעים בכביש סיפרו בדאגה כי אדם הרתוק לכסא גלגלים נע באיטיות במרכז הנתיב, חוסם את התנועה ומסכן את עצמו.

מסתבר כי הגורם לפקק הוא לא אחר מאשר תושב השרון שלא הצליח לעצור מונית בדרכו לבדיקה בבית חולים והתעקש לא לפספס את התור. האיש החליט לעשות מעשה נועז - ירד עם כיסאו לכביש והחל לנוע לדרכו.

בעיקבות הדיווחים הוקפצה ניידת של משטרת התנועה הארצית לכביש והצליחה לאתר את האיש. לשוטרים שתהו על פשר מעשיו, הסביר האיש כי הוא מנסה להגיע לבית חולים "לניאדו" בנתניה לטיפול רפואי, ואף מונית לא עצרה לו כנראה בשל היותו על כיסא גלגלים. לכן החליט האיש לעשות זאת בכוחות עצמו. ללא חשש, הוא ירד עם כיסאו לכביש והחל לנסוע לעבר יעדו, כשאר הרכבים הנוסעים.

השוטרים לא נותרו אדישים לסיפורו של האיש. הם הורידו את האיש מהכביש העלו אותו לניידת המשטרה וסייעו לו להגיע בבטחה ליעדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת