צפו: איציק שמולי מציע נישואין לדפני ליף

חתונה במאהל? במהלך פגישה שקיימו היום איציק שמולי ודפני ליף עם הרב לאו, כרע שמולי ברך והציע נישואין לדפני ליף. לאחר מספר שניות התברר שמדובר במתיחה, בעיקר בשל העובדה ששמולי לא החזיק טבעת. ורק הרב לאו התאכזב: "יממה לאחר ט"ו באב, יש רב, יש עדים, יש מניין - אני לא מבין מה הבעיה?"

איחוד משפחות בקרב ראשי המחאה? איציק שמולי ודפני ליף הגיעו היום לפגוש את רב העיר ת"א, הרב לאו. במהלך הפגישה, החליט יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית כי יממה לאחר ט"ו באב זה הזמן להציע נישואין לשותפתו להנהגת המאבק, דפני ליף.

"הייתי בטוח שאהיה פה בנסיבות אחרות, אבל כבר יש היום בעיתון ידיעות עליי ועל דפני. אז אולי ננצל את זה שאנחנו פה כבר", אמר איציק שמולי שנייה לפני שמתח את ליף, כרע ברך ו"הציע לה נישואין".

ליף נשארה עם פה פעור לרגל המחווה הרומנטית מצדו של שמולי. "איציק, מה אתה עושה?" שאלה אותו, והוא ענה "מציע לך נישואין". "אנחנו לא זוג", אמרה ליף לרב.

מי שתמך במחווה המרגשת היה לא אחר מהרב לאו: "יש רב פה, יש עדים, אפילו מניין יש, אני לא מבין מה הבעיה?". לאחר ההצעה, אמרה ליף כי שמולי ביקש להחזיר לה על שהתפרצה לריאיון שהעניק במהלך העצרת בעפולה בשבת.

הרב לאו שאירח היום את ראשי המחאה החברתית בלשכתו, אמר כי הנושא החברתי כואב לו, והביע את תמיכתו במאבק. "שביתם אותי", אמר הרב לצעירים, "אתקשר עוד היום לנתניהו ואבקש ממנו הבהרות לגבי ועדת טרכטנברג".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת