שוער נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר נהרג בתאונת דרכים

הקטל בכבישים נמשך. כתוצאה מהתנגשות בין כמה כלי רכב סמוך לתחנת הרכבת ארלוזורוב נהרג היום שמואל מליקה, רוכב אופנוע בן 64, ששיחק בשנות ה-60' בשורות נבחרת ישראל בכדורגל. בנו מאיר, גם הוא כדורגלן, הגיע לזירת התאונה, זיהה את גופת אביו על הכביש ואיבד את הכרתו. באירוע נפצעו עוד 2 בני אדם באורח קל-בינוני

תאונה קטלנית בלב תל אביב: שמואל מליקה, בן 64, נהרג אחר הצהריים בתאונת דרכים בין מספר כלי רכב בצומת הרחובות פרשת דרכים ובגין בת"א, סמוך לתחנת הרכבת ארלוזורוב. כתוצאה מהתאונה נוצרו עומסי תנועה כבדים באזור.

מחקירה ראשונית של נסיבות התאונה עולה כי רכב מסחרי התנגש ברכב אחר מסיבה שאינה ידועה, וכתוצאה מכך נפגע מליקה. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו. בתאונה נפצעו עוד שני בני אדם באורח קל ובינוני, והם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "איכילוב" הסמוך.

ההרוג בתאונה, שמואל מליקה, היה בעברו שוער נבחרת ישראל בכדורגל ואף שיחק בשורותיה במשחקי אולימפיאדת מקסיקו 68'. מליקה נסע עם נכדו לאימון קבוצת הילדים של הפועל תל אביב, בשורותיה משחק הילד. הנכד נפגע באורח קל בלבד בתאונה.

מאיר מליקה, בנו של שמואל וכדורגלן ששיחק בעבר בהפועל ובמכבי ת"א, הגיע לזירת התאונה וכאשר זיהה את גופת אביו - איבד את הכרתו. הוא טופל במקום על ידי הפראמדיקים שהצליחו לייצב את מצבו. 

רוצים לקבל עדכנים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק