צפו: מסיבת הפתעה לנשיא פרס

בן ה-88 הצעיר בעולם חוגג יום הולדת: נשיא המדינה שמעון פרס הוזמן כאורח הכבוד לחגיגות 110 שנים להיווסדה של כפר תבור, וכאשר עלה לבמה - הפתיעו אותו ילדי המועצה בשירים ובעוגה. צפו בנשיא מופתע - ומשיב לילדים: "אתם כל כך מרגשים שקשה לי פשוט לדבר"

שני ימי הולדת בתאריך אחד: המושבה כפר תבור שבצפון, חוגגת היום 110 שנים להיווסדה באירוע גדול אליו יגיעו מכובדים רבים, בהם נשיא המדינה שמעון פרס, שחוגג היום את יום הולדתו ה-88.

בעקבות יום הולדתו של הנשיא, החליטו מארגני האירוע לארגן לכבודו מסיבת הפתעה בפתיחת הטקס. כאשר נכנס פרס אל מתחם החגיגות, עמדו ילדי המועצה על הבימה ושרו לכבודו - וכמובן בכפר תבור לא וויתרו גם על העוגה המסורתית. הילדים הכניסו לבמה עוגה גדולה עליה מופיע המספר 88 והעניקו לנשיא ורדים ומתנות.

פרס הצטלם עם הילדים וכשקיבל את המיקרופון לידיו אמר: "תודה רבה, אתם כל כך מרגשים שקשה לי פשוט לדבר. כפר תבור זה גן הילדים של מדינת ישראל. מה שיפה הוא שכל הזמן יש פה ילדים כאלה נהדרים, תענוג להיות אתכם, תענוג להיות כאן. אני לא יכול לדמיין מקום יותר יפה עם ילדים יותר מקסימים. תודה רבה לכם".

בהמשך פינו הילדים את הבמה והנשיא הוזמן לברך מעל בימת הנואמים. "לעיתים אני חושב לעצמי מה היה אילו בן גוריון היה חי עמנו כאן, איפה הוא היה נמצא? אני בטוח שבן גוריון היה משתתף בהפגנת הרפתנים, הרי הוא היה רפתן בגליל", אמר פרס.

בהמשך עבר הנשיא לטון רציני יותר. "אנו עומדים בעיצומם של ימים בהם צעירים חדורי רצון בשינוי ובאמונה בכוחו של העם מניעים גל של מחאות ודורשים צדק", אמר פרס. "המחאה שלהם נובעת ממצוקה אמיתית של העם, ומהרצון לשינוי הדרוש, המאפיין את עולמנו, שאם לא נתמודד עם שניהם יגברו המצוקה והאכזבה. על הממשלה ועל כולנו להקשיב לרחשי צעירי העם שלנו, וליצור מענה אמיתי, ותקווה לצעירים", סיכם הנשיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת