עמוד חשמל נפל על רכב, הנהג ניצל

עבודות תשתית להסרת עמוד חשמל בשדרות בן צבי בי-ם כמעט הסתיימו היום באסון, כאשר נהג רכב פרטי שעבר במקום כמעט ונמחץ למוות לאחר שהעמוד נשמט מהמשאית. צוות כיבוי אש שהגיע למקום חילץ את הנהג, שנפצע באורח קל בלבד. דובר כבאות ירושלים: "זה נס, אם זה היה קטנוע - הוא היה מפרק אותו לגורמים"

נהג רכב פרטי ניצל היום בנס לאחר שעמוד חשמל נפל לפתע על מכוניתו - ומחץ אותה. למרבה המזל, העמוד פגע במרכז הרכב, סנטימטרים בודדים מהנהג עצמו.

האירוע התרחש הבוקר בשדרות בן צבי בירושלים. מחקירה ראשונית עולה כי במקום פעלה משאית להסרת עמוד חשמל, כאשר לפתע נשמט העמוד הכבד מהמשאית ופגע ברכב.

צוות כיבוי אש שהוזעק למקום החל בפעולות לחילוץ הנהג, ולאחר דקות ארוכות הוא הוצא מהרכב. הנהג ההמום קיבל במקום טיפול ראשוני מצוות של מד"א-י-ם, שבהמשך פינה אותו לבית החולים במצב קל.

"השמשה הקדמית הייתה מרוסקת לגמרי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט להב אסף אברס, דובר כבאות ירושלים. "אני לא מבין איך לא סגרו את הכביש לתנועה, בקלות העמוד היה יכול ליפול שוב. מיותר לציין שזה ממש נס, אם היה עובר במקום קטנוע הוא היה מפרק אותו לגורמים. הפצוע עצמו היה המום, זה בא לו משום מקום: פתאום באמצע נסיעה נפל לו עמוד על הראש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת