צפו: שר התחבורה חונה באדום לבן

השר ישראל כץ הגיע אתמול לשוחח עם אנשי המחאה במאהל בשדרות רוטשילד בתל אביב. בזמן ביקורו חנה רכב השרד של השר באדום-לבן, למרות שבאזור ישנם חניונים מוסדרים רבים. ממשרדו נמסר כי החניה הבעייתית נובעת "מאילוצי ביטחון"

רכבו של שר התחבורה אתמול במאהל (ליאת זנד)

אם האזרח הרגיל היה חונה באדום-לבן בשדרות רוטשילד בת"א או בכל רחוב אחר בעיר, סביר להניח שרכבו היה נגרר. אך דין שר התחבורה, מתברר, אינו כדין שאר האזרחים.

בתמונה שלפניכם מוצג רכב השרד של שר התחבורה ישראל כץ חונה באדום-לבן, כששני גלגלים אף עולים מעט על המדרכה. זאת, בעת ביקורו של כץ אתמול במתחם האוהלים בשדרות רוטשילד, בבואו להיפגש עם מנהיגי מחאת האוהלים.

למרות החניונים הרבים באזור, רכבו של כץ חנה באדום-לבן, כמה שיותר קרוב לאוהל בו נפגש עם מובילי המחאה. במשרד התחבורה מסבירים כי החניה הבעייתית נבעה מאילוצי ביטחון.

"נוהלי הנסיעה והחניה ברכב השר נקבעים על ידי גורמי הביטחון ונובעים משיקולים ביטחוניים ומבצעיים", נכתב בתגובת המשרד ל"גלובס". "מטעמי ביטחון, הורו הממונים על אבטחת השר להחנות את הרכב צמוד למדרכה וסמוך ככל שניתן למאהל. לאורך כל הביקור במאהל המתין נהג ברכב, בהתאם לנוהלי הביטחון ולהנחיות המאבטחים. יצוין כי שר התחבורה והבטיחות בדרכים מקפיד הקפדה יתרה בכל הנוגע לשמירת חוקי התנועה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת