כתבי חדשות 2 סופדים לעדי טלמור

כל מי שהכיר את עדי טלמור מעיד עליו שהיא איש מקצוע יסודי וקפדן. "הוא היה אחת הדמויות הססגוניות ביותר בגלי צה"ל", אמר עליו אודי סגל . "עדי היה העוגן של כל התחנה הזו", העידה כתבת גל"צ והשדרנית נעמה חן. ואילו מנחם הורוביץ מספר שאיש מחבריו הקרובים של טלמור לא ידע על מחלתו הקשה

איש התקשורת הוותיק עדי טלמור הלך לעולמו בסוף השבוע בגיל 58 מסרטן ריאות, לאחר ששם קץ לחייו בסיוע ארגון המתת חסד שוויצרי. כתבי חדשות 2 מספרים על עדי טלמור שהם הכירו.

"הוא היה אחת הדמויות הססגוניות ביותר בגלי צה"ל", אומר אודי סגל, הכתב המדיני של חדשות 2. "הוא תמיד הצליח לשמר משהו מההתלהבות הראשונית. גם אחרי הרבה מאוד שנים של מבזקן תמיד התרגש לפני מבזק. עדי היה איש מקצועי, רגיש וחם מאוד. הוא היה מדבר בלי לצנזר ולפעמים אנשים היו נפגעים מכך".

"בגלל סגנון הדיבור שלו אנשים ראו אותו כבוטה", המשיך אודי שעבד עם טלמור במשך שבע שנים בגלי צה"ל. "עדי היה איש מאוד תוסס, הבין חדשות ונשם חדשות וגם הדרך בה בחר למות היא חדשנית ואמיצה".

שדרנית גלי צה"ל ומגישת ערוץ החדשות באינטרנט, נעמה חן, עבדה תחת טלמור כפקודה. "עדי היה העוגן של כל התחנה הזו וכולם ישבו מסביבו בדסק החדשות. הוא היה הבוס והשוטר של כולם. הוא היה בן אדם שאי אפשר לשכוח ואחד ששייך לדור העיתונאים של פעם", העידה נעמה. "היה מאוד חשוב לו סדר וניקיון, הוא הקפיד על כך שהכול יהיה מדוקדק. כל שבת היה מופיע לעבודה ועורך חדשות מהבוקר ועד הערב".

מנחם הורוביץ, כתב הצפון המיתולוגי של חדשות 2, ליווה את טלמור בשלושים השנים האחרונות במסגרת עבודתו בגלי צה"ל וסיפר עליו שהיה איש מקצוע מסור מאוד. "הוא היה עורך ומגיש מאוד קפדן. הוא ישב על הוריד של החיילים שזה אתה התגייסו וגם על האנשים המבוגרים יותר. הכל היה מאוד ברור וחד משמעי בדיוק כמו הקול שלו", שיתף הורוביץ. "הוא היה מקשיב לכל תחנות הרדיו ומקפיד שלמתחרים לא תהיה ידיעה שלו אין. האיש לא היה מוכן לוותר, הוא התנהג כיום בדיוק כפי שהתנהג לפני 30 שנה".

על מחלתו הקשה של טלמור, אמר מנחם: "לא היה לי מושג לגבי מחלתו וכפי שהבנתי גם חבריו הקרובים בגלי צה"ל לא ידעו עליה דבר, ואם ידעו לא ידעו עד כמה היא חריפה. מי שכן ידע ניסה לעודד אותו לנסות ולהאריך את חייו, אבל הוא קיבל החלטה שהוא לא רוצה לסבול ולא רוצה לגרום לסביבה שלו לסבול".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת