עדי טלמור הלך לעולמו ממחלה קשה

איש גלי צה"ל הוותיק, בן 58, נפטר בסוף השבוע בשוויץ, לאחר שפנה לארגון המתת חסד במדינה. לפני מספר חודשים גילה טלמור כי הוא סובל מסרטן ריאות חשוך מרפא. "מה לי כי אלין: נהניתי כמעט מכל רגע בחיי הלא קצרים", כתב

עיתונאי גלי צה"ל הוותיק עדי טלמור נפטר היום ממחלת הסרטן, בגיל 58.

"אנחנו מצטערים להודיע על מותו של איש גל"צ, חברנו, עורך ומגיש החדשות עדי טלמור", נמסר מגלי צה"ל. "הוא בחר לסיים את חייו, בסיוע אנשי ארגון דיגניטאס השוויצרי, שמסייעים לחולים חשוכי מרפא לסיים את חייהם ללא סבל וייסורים, לאחר שהתברר לו לפני כמה חודשים שהוא חלה בסרטן ריאות מפושט, שלא ניתן לריפוי".

במכתב הפרידה שלו כתב טלמור: "חמישים ושמונה שנים התנהלו חיי בנעימים ועל מי מנוחות, עד שכאבים עזים בצלע החזה אותתו: לא נישלם אך תם. טחנות הבריאות טחנו מהר והכריעו את הדין, סרטן קטלני מפושט בריאה הימנית. רק עוד כמה חודשי חיים. נקודה".

"מה לי כי אלין: נהניתי כמעט מכל רגע בחיי הלא קצרים ואני מודה לכל מי שהרעיפו עליי חיבה ואהבה, והיו לא מעט כאלה, כמו הרבים סביבי שחיבבתי ואהבתי עד מאוד. תודה לכם על הכל".

לבקשתו של טלמור, לפי גלי צה"ל, גופתו נשרפה ואפרו ניטמן בשוויץ, שם הלך לעולמו בצהרי יום שישי האחרון, 5 באוגוסט 2011, סמוך לציריך.

טלמור החל לעבוד בתחנה הצבאית כאזרח, בגיל 27. בין השנים 1982-1992 עבד כמבזקן טלוויזיה בתוכנית "ערב חדש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת