שופט העבר דני קורן נפצע בתאונת אופנוע בראשון לציון

אחד השופטים המוכרים בכדורגל הישראלי נפגע היום בתאונת דרכים בשעה שרכב על אופנועו. קורן בן ה-54 פונה לבית החולים "אסף הרופא" במצב קשה, לאחר שמכונית שפנתה שמאלה בצומת פגעה בו. בבית החולים השתפר מצבו וכעת הוא מוגדר בינוני. נסיבות התאונה עדיין לא ברורות ולא ידוע מי חצה באדום

דני קורן. צילום ארכיון (אתר ONE)

שמונה חודשים אחרי התאונה שגרמה למותו של אבי כהן ז"ל, קורבן נוסף לעולם הכדורגל על הכביש: שופט העבר דני קורן נפצע הערב בתאונת דרכים בעיר ראשון לציון.

קורן בן ה-54 רכב על אופנוע בשדרות משה דיין ונפגע מרכב פרטי. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "אסף הרופא", כשמצבו קשה והוא סובל מפגיעות בגפיים. ככל הנראה, עוברי אורח הזעיקו את מד"א למקום.

רפ"ק שי מזרחי, ראש לשכת תנועה מרחב שפלה, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "הרכב פנה שמאלה בצומת ופגע ברוכב קטנוע. לא ברור מי חצה באדום". דובר מד"א זכי הלר דיווח: "קיבלנו קריאה על תאונה בין אופנוע ורכב פרטי, פרמדיקים שהוזעקו למקום מצאו גבר כבן 54 עם פגיעות קשות בגפיים, הוא היה בהכרה מלאה".

קורן פונה לבית החולים "אסף הרופא" אושפז בחדר טראומה ומצבו השתפר ומוגדר כעת בינוני. הוא נמצא בהכרה מלאה ובני משפחתו נמצאים ליד מיטתו.

בסוף חודש דצמבר האחרון, נהרג כדורגלן העבר המוכר אבי כהן ז"ל, בתאונת אופנוע. כשבועיים לאחר התאונה קבע בית המשפט לתעבורה כי נהג המכונית שהייתה מעורבת בתאונה, איננו אשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת