בדרך למקווה: תלמיד ישיבה נהרג וחברו נפצע קשה בתאונה

שני צעירים כבני 20 מאזור המרכז חצו את הכביש באזור הר מירון, כשלפתע פגע בהם רכב נהוג בידי תושב תרשיחא, בן 26. אחד מהם נהרג ואחר פונה במסוק לטיפול בבית החולים "רמב"ם". השניים עשו דרכם למקווה לגברים במושב ספסופה, סמוך להר מירון

תאונת דרכים קטלנית בספסופה (דוברות זק"א)

הכבישים ממשיכים לגבות קורבנות בנפש - הפעם בצפון הארץ. תלמיד ישיבה נהרג וחברו נפצע קשה מפגיעת רכב בכניסה למושב ספסופה שבגליל העליון, סמוך להר מירון. אנשי צוות מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבעו את מותו של אחד מהם, ופינו את חברו במסוק לבית החולים "רמב"ם" שבחיפה כשהוא מונשם ומורדם. הנהג הפוגע הוא צעיר בן 26 תושב תרשיחא, שעוכב על ידי המשטרה לחקירה במקום התאונה.

ההרוג וחברו, כבני 20, מתגוררים במרכז הארץ ובזמן התאונה עשו את דרכם לטבילה במקווה שבמושב ספסופה. הם נפגעו על-ידי רכבו של הנהג בעת שפסעו על מעבר חציה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמר יוסי זליקוביץ, מתנדב זק"א, שהיה מאנשי ההצלה הראשונים שהגיעו לזירה: "בסביבות 16:00 קיבלנו קריאה על תאונת דרכים קשה בכניסה לספסופה. מצאנו במקום שני בחורי ישיבה מוטלים בצד הדרך, אחד ללא נשימה ואחד עם פגיעת ראש קשה. התחלנו לטפל בפצוע עד שהגיע צוות מד"א שהחליף אותנו ופינה אותו במסוק לבית החולים". 

בינואר 2007 התרחש אירוע קשה נוסף באזור, כשנער בן 15 מירושלים הגיע לאותו מקווה במושב ספסופה ונפגע קשה בשל הקור העז של הורף באותה השנה וטמפרטורת המים הנמוכה. הוא פונה לאשפוז בבית החולים בנהריה כשבגופו כוויות קור וללא נשימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק