חן בת ה-17 נפטרה לאחר שבוע של מאבק, איבריה ייתרמו

משפחתה של חן אייאש בת ה-17 שנפצעה באורח אנוש מפגיעת רכב ביום חמישי שעבר בכפר סבא, החליטה לתרום את איבריה. אייאש סבלה מפגיעה מוחית קשה ולאחר כמעט שבוע שבו נאבקה על חייה, נקבע לה מוות מוחי. הלווייתה תתקיים בשעה 12:30 בהוד השרון

חן אייאש ז"ל (חדשות 2)

חן אייאש, בת 17 וחצי מכפר סבא, נפצעה ביום חמישי שעבר באורח אנוש מפגיעת רכב, בעת שחצתה כביש במעבר חצייה בעירה. ביום רביעי השבוע נקבע לה מוות מוחי ומשפחתה החליטה למסור את איבריה לתרומה.

חן חצתה את הכביש במעבר חצייה בצומת הרחובות ויצמן והתחייה בכפר סבא. נהג רכב פרטי שלא הבחין בה בעת החצייה, פגע בה בעוצמה. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותה לבית החולים "מאיר" בעיר. אחותה נוי סיפרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "לאורך כל הדרך לבית החולים ניסו לבצע בה פעולות החייאה ולנסות לייצב את מצבה".

במשך שבוע ימים הייתה חן מאושפזת במצב אנוש, כשהיא סובלת מפגיעה מוחית קשה. הוריה, אחותה, אחיה ושאר בני המשפחה והחברים נמצאו כל העת לצד מיטתה. אחותה אמרה בכאב כי "נערכו תפילות למען החלמתה, רבנים רבים הגיעו לביתנו כדי לקחת חלק ולהתפלל עבור שלומה של חן".

ביום רביעי האחרון כאמור, ועדת רופאים בבית החולים קבעה כי היא במצב של מוות מותי. מיד עם היוודע דבר מותה, החליטו בני משפחתה להכניס את גופתה לניתוח על מנת לתרום את איבריה.

הלוויתה של חן אייאש תתקיים היום בשעה 12:30 בבית העלמין נווה הדר בהוד השרון.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק