צפו: עימות בין ימין לשמאל במאהל המחאה

בשדרות רוטשילד בתל אביב צעדו אמש אנשי תנועות לאומיות שונות והצטרפו למחאת הדיור שלדבריהם, "חוצה מגזרים". אולם לאחר מכן התפתח במאהל עימות מילולי וקולני בין ח"כ מיכאל בן ארי ופעילי ימין נוספים, לבין תושבים שעברו באזור וכינו אותם "עוכרי ישראל". בן ארי: "המשטרה ליברלית רק לשמאלנים"

המחאה שמארגניה מתעקשים שהיא אינה פוליטית, קיבלה אתמול גוונים פוליטיים למדי, עם ביקורם של מספר אנשי ימין במאהל המחאה ברוטשילד.

במקום התפתח עימות מילולי ממושך, לאחר צעדה של חברים בתנועות ציוניות-לאומיות כמו בני עקיבא, ישראל שלי, אם תרצו, צעירי האיחוד הלאומי ועוד.

ח"כ מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) הותקף על ידי אדם חובש כיפה שצעק: "על מה אתה תופס טרמפ?". האיש התעמת גם עם אחד ממלוויו של ח"כ בן ארי ואמר, "אתה מדבר על גזילת אדמות? אתה לא מתבייש? החקלאות היא ציונות, המעשה שלכם הוא לא ציוני. אתה עוכר ישראל, אתה ושכמוך. אתה נבלה סרוחה, לא מתבייש לגזול לי את הפרנסה?".

לאחר העימות ביקשו שוטרים, לפי התיעוד שפורסם בערוץ 7, תעודת זהות מבן ארי. "המשטרה ליברלית רק לשמאלנים", אמר הח"כ בתגובה. "לשמאלנים מותר להרים אוהל, מותר להתפרע, מותר לזרוק אבנים, את הכנסת הם חסמו".

ויכוחים דומים אירעו גם עם פעיל הימין איתמר בן-גביר, שנכח במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק