מת השוטר שנדקר על ידי פורץ ברחובות

4.5 שנים היה שלומי אסולין מאושפז בבית החולים תל השומר כשהוא במצב קשה מאוד, לאחר שנדקר בראשו ע"י פורץ ברחובות. בשנים האחרונות חלה הידרדרות במצבו והוא הוגדר במצב צמח. הלילה, כך הודיע המשטרה, הוא הלך לעולמו. הוא הותיר אחריו אישה ושני ילדים

שלומי אסולין, השוטר שנדקר לפני ארבע שנים וחצי במברג בראשו על ידי פורץ, הלך הלילה לעולמו, כך הודיעה הבוקר המשטרה.

מאז שנדקר בראשו היה אסולין מאושפז במצב קשה בבית החולים תל השומר, כאשר בשנים האחרונות חלה הידרדרות במצבו והוא הוגדר במצב צמח. אסולין, שהיה תושב קריית מלאכי, הותיר אחריו אישה ושתי בנות.

אסולין נפצע אנושות בינואר 2007 בעת פעילות מעצרים בעיר רחובות. באותו אחר הצהריים התקבלה הודעה במשטרה על שני אנשים המנסים לפרוץ למכונית ברחובות. ניידת יצאה לעבר האירוע, השוטרים איתרו את הפורצים ואף החלו לנהל מרדף אחר המכונית הגנובה. בשלב מסוים נעצר הרכב והתפתחה קטטה.

אחד החשודים בגניבת המכונית התנפל על אסולין ודקר אותו. בלשים שהגיעו לסייע לאסולין ביצעו ירו לעבר חשוד אחר אשר נפצע בינוני עד קשה. הפורץ שדקר את אסולין עם מברג הצליח להימלט. בעקבות האירוע כוחות גדולים ניסו לאתר את הדוקר הנמלט, שזהותו הייתה ידועה למשטרה: ראתב אבו איסא, תושב ערערה.

לפני כשלוש שנים גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב 20 שנות מאסר על איסא, שהורשע אז בעבירות של חבלה מחמירה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, הפרת הוראה חוקית ונהיגה ללא רישיון וביטוח. כעת, ככל הנראה, צפוי התיק להיפתח מחדש - הפעם בעבירת רצח או הריגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק