הוקם מטה מאבק משותף לכל המאהלים

כ-60 נציגים מרחבי הארץ הגיעו היום לאוניברסיטת תל אביב, במטרה לגבש אסטרטגיה ומסמך ובו דרישותיהם הממוקדות. למרות שישנם חילוקי דעות באשר לדרישות שיכללו במסמך, על דבר אחד מסכימים כולם: יש להתנגד לחוק הוד"לים

נציגי המאחה מרחבי הארץ נפגשו היום לראשונה באופן מסודר במקום אחד, על מנת לגבש מסמך מסודר שבסופו של דבר יוגש לממשלה, ובו מאוגדות הדרישות של המוחים מרחבי הארץ. הדיון נמשך שעות ארוכות וישנם חילוקי דעות רבים בין הנציגים השונים. עם זאת, כולם מאוחדים בסוגיה אחת - התנגדות מוחלטת לחוק הוד"לים.

המארגנים הגדירו את הפגישה כ"פגישת תיאום" ולוקחים בה חלק כ-60 נציגים ממאהלים והתארגנויות מחאה אחרות ברחבי הארץ. הפגישה החלה בשעות הצהריים המוקדמות והיא נמשכת שעות ארוכות, בבניין הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב. על סדר היום של הישיבה: גיבוש אסטרטגיה ומסמך ובו דרישות עקרוניות מהממשלה.

יגאל רמבם, ממארגני המחאה בתל אביב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "ייקח זמן עד שהמסמך ייצא לפועל, ייקח זמן עד שהדרישות המדויקות שנפנה לממשלה ינוסחו כמסמך שלם", לדבריו. נציגים נוספים מרחבי הארץ שיצאו מהאולם, מספרים על כך שמדובר בפורום טוב לתאם ציפיות, להעלות רעיונות, להציף בעיות ולתאם מסרים.

למרות שהתעוררו חילוקי דעות בנושאים רבים, על דבר אחד הסכימו פה אחד כלל ציבור המוחים: התנגדות לחוק הוד"לים. מעבר לכך, ברגע שיגובשו המסמך והאסטרטגיה, הם יוצאו אל הפועל על ידי מובילי המאבק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק