מאבטחי נתב"ג הצטלמו בתנוחות מביכות - ופוטרו

אחרי שישבנם נחשף לעיני מדינה שלמה, החליטו ברשות שדות התעופה להדיח את שני המאבטחים שהתעללו בצלמת הרוסיה יוליה בורולובה, החרימו את מצלמתה והצטלמו באמצעותה בתנוחות מביכות. "הם חרגו מהנהלים", הסבירו גורמים ברשות שדות התעופה

תנוחות מביכות בנתב"ג (חדשות 2)

לאחר שמאבטחי רשות שדות התעופה בחרו להנציח את עצמם בתנוחות מביכות במצלמה של יוליה בורלובה, צלמת מפורסמת מרוסיה שהגיעה לארץ, החליטו בחטיבת הביטחון ברשות להדיח אותם מתפקידם.

"ראו בתמונות ילדים משתעשעים עם המצלמה, מחייכים אחד לשני ואחד אפילו הגדיל להראות את התחת שלו", סיפר בזעם ויקטור ורצנר, מי שליווה את בורולובה בביקורה כאן. "לצערי, התחת הזה זה הפרצוף של המדינה".

בנוסף לתמונות המביכות שצולמו, סיפרה בורולובה כי לאחר שציודה נלקח לבדיקה בידי המאבטחים, נעלמה מצלמה אחת ועדשה אחת בשווי כולל של 32 אלף שקלים.

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה כי בעקבות תחקיר מקיף שערך בסוף השבוע מנהל חטיבת הביטחון ותחקור פרטי האירוע הסתבר כי אחד מעובדי הביטחון שהוטל עליו לבדוק את המצלמה צילם את עמיתיו, בניגוד להנחיות. בתחקיר נמצא כי שני עובדים חרגו מהנחיות הבידוק הביטחוני. הנהלת רש"ת שבה והתנצלה באוזני הגברת בורוליובה על עגמת הנפש שנגרמה לה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת