המפגינים התקפלו: "אולי הרחקנו לכת"

מייסדי המחאה מתקפלים ויורדים מדרישתם לערוך משא ומתן מצולם בלבד. דפני ליף אמרה לחדשות 2 באינטרנט: "יכול מאוד להיות שאנחנו צריכים לבחון מחדש את הבקשה של הידברות רק מול המצלמות"

מפגיני האוהלים והתאחדות הסטודנטים מודים היום בהודעה משותפת כי "נעשתה טעות בדרישה להכניס מצלמות להידברות עם ראש הממשלה", בנימין נתניהו. מייסדי המחאה דרשו לתעד את כל המשא-ומתן בינהם לבין ראש הממשלה, מטעמים של שקיפות מוחלטת לטענתם.

מנהיגי המאבק ספגו ביקורת בנוגע לדרישה שלהם להציב מצלמות בדיונים עם ראש הממשלה נתניהו, על כך שמדובר באפשרות של השפלה, וכי זה לא יתקבל על הדעת, ונראה כי הם הבינו שמדובר במהלך טקטי לא נכון שלהם מול הממשלה. בהודעה היום, "מטה המאבק" מוסר כי הוא והתאחדות הסטודנטים מאוחדים בתביעותיהם לשינוי רוחבי ובתפיסה הערכית, אך ירדו מדרישתם להציב מצלמות בדיונים עם נתניהו, לכשיהיו. "התאחדות הסטודנטים הצליחה לשכנע כי התביעה המרכזית לכניסה למו"מ צריכה להיות הדרישה להסיר את חוק הודל"ים - אנחנו תנועה רחבה ולא ניתן לאף אחד ולאף ספין לנצח", לשון ההודעה לתקשורת.

"אולי הרחקנו לכת עם הבקשה הזו שלא להידבר שלא מול המצלמות. עדיין יש חוק ודל"ים שאמור לעלות ביום רביעי", אמרה דפני ליף, ממייסדי המחאה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "יכול מאוד להיות שאנחנו צריכים לבחון מחדש את הבקשה של הידברות רק מול המצלמות. רבים מאיתנו מתנהלים בצינורות האלה בסה"כ שבועיים, אבל הרצון שלנו לבטל את החוק הזה עדיין עומד על כנו", דבריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת