צפו: עימותים ומעצרים בתום ההפגנה בתל אביב

8 המפגינים שנעצרו אמש בעימותים עם שוטרים, לאחר שחסמו את רחוב אבן גבירול בתל אביב, שוחררו היום לביתם ללא כל תנאים מגבילים ובלי הרחקה מהמאהל. "החשודים אינם עבריינים, הם מלח הארץ של החברה", אמר עורך דינם

בתום הפגנת הענק אמש בתל אביב, נעצרו 8 מפגינים במהלך עימותים עם שוטרים בצומת הרחובות אבן גבירול וקפלן. היום, בתום דיון בעניינם בבית המשפט, הם שוחררו לביתם ללא תנאים מגבילים, ללא ערבות - וללא הרחקה מהמאהל.

עו"ד ברק כהן, פרקליטם של אנשי המאהל, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "חשוב שהשופט השכיל לשחררם ללא תנאים, הם ביצעו פעולות מחאה לגיטימיות והתעקשו לפעול ללא אלימות".

"החשודים אינם עבריינים, הם מלח הארץ של החברה, ועל יסוד התנהגותם יש לחברה הזו עתיד", הוסיף עו"ד כהן וביקר את המשטרה על עצם הבאתם לבית המשפט: "היה ניתן לשחררם כבר מתחנת המשטרה".

המחאה החברתית הגוברת הגיעה אמש לשיאה, עם הפגנות בערים מרכזיות ברחבי הארץ, שהוציאו לרחובות למעלה מ-150 אלף איש. המחאה מתחילה לתת את אותותיה בצמרת המדינה: מנכ"ל משרד האוצר חיים שני התפטר הבוקר מתפקידו וראש הממשלה נתניהו הודיע על הקמת צוות לבחינת הורדת יוקר המחיה למעמד הבינוני בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק