"טס" ב-187 קמ"ש, נמלט - ונתפס בתום מרדף

נהג חדש מרמלה החליט לחנוך את רישיונו בנסיעה פרועה בקטע דרך שהמהירות המירבית בה היא 90 קמ"ש. אחרי שנתפס, האיץ את מהירותו עד יותר - ונתפס בתום מרדף רגלי בתוך באר שבע

טסו בכביש בדרום. ארכיון (חדשות 2)

תושב שכונת ג'ואריש שברמלה קיבל רק לאחרונה את רישיון הנהיגה שלו. העובדה שאכיפת חוקי התנועה כלפי נהגים חדשים מחמירה הרבה יותר לא הפריעה לו "לטוס" במהירות של לא פחות מאשר 187 קמ"ש בכביש 40, ליד באר שבע, קטע דרך שבו נקבעה המהירות המירבית על 90 קמ"ש בלבד.

לרוע מזלו הוא נתפס על ידי כוח של משטרת התנועה שאנשיו אותתו לו לעצור. אלא שהוא העדיף לא לוותר על המרוץ, ובמקום למלא אחר הוראות השוטרים - לחץ על דוושת הדלק והאץ את מהירותו בניסיון להימלט מאימתם.

גם הניסיון הזה לא עלה לו יפה, והוא נעצר יחד עם חברו בתוך באר שבע - אחרי מרדף רגלי ברחובות העיר שנערך אחרי השניים בסיוע כוחות תחנת המשטרה המקומית. ה"טייס" וחברו הועברו לחקירה, והרכב - יחד עם רישיון הנהיגה החדש של הנהג - נשללו ממנו במקום למשך חודש.

במשטרת התנועה מסרו כי בלילות חמישי ושישי הורדו מהכביש כ-100 100 נהגים שיכורים שרישיונם נפסל ורכביהם הושבתו גם כן למשך חודש. נוסף עליהם, כ-200 נהגים אחרים יועמדו לדין בגין נהיגה במהירות מופרזת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת