גילה במקרה שבת זוגו שחקנית פורנו

"חבר סיפר לי שראה את בת זוגי בסרט פורנו באינטרנט" - כך משחזר תושב מרכז הארץ, בן 33, את הרגע בו גילה כי לאשתו יש עיסוק סודי. האיש התעמת עם בת זוגו, שעזבה את הבית בעקבות זאת בעודה בהיריון עם בנם המשותף. אחרי הלידה דרש האיש משירותי הרווחה חזקה על בנם המשותף, אך נתקל בסירוב: "לא משנה מה מקצועה של האם"

גילה שבת זוגו כוכבת פורנו. אילוסטרציה (רויטרס)

הסיוט של כל גבר: תושב מרכז הארץ גילה שבת זוגו ואם בנו היא למעשה כוכבת סרטי פורנו. בעקבות הגילוי, פנה האיש לשירותי הרווחה בבקשה לחזקה על הילד, אך אלה קבעו כי עיסוקה של האם אינו מהווה מניעה לגידול בנם המשותף. את הידיעה הביא הבוקר דוד רגב בעיתון "ידיעות אחרונות".

בני הזוג הכירו במקרה. הצעירה בת ה-20 סיפרה לבן זוגה בן ה-33 כי עבדה בעבר כנערת ליווי, אך האיש החליט להישאר עימה ולעזור לה לשקם את חייה. במשך תקופה מסוימת חיו בני הזוג באושר, אך רק לאחר שהצעירה נכנסה להריון, גילה האיש על עיסוקה הסודי. "חבר סיפר לי שראה את בת זוגי מככבת בסרט פורנו ישראלי באינטרנט", שחזר האיש, "גלשתי ונדהמתי, זה היה מחליא ומזעזע".

כשהתעמת עם בת זוגו, סיפרה לו האישה כי היא נוצלה והאיש החליט לפנות לחברת הסרטים ולבקש ממנה להסיר את הסרטון בו השתתפה חברתו. אלא שהאיש הופתע עוד יותר כשהתברר לו כי הסרט האמור הוא רק אחד מתשעה סרטים בהם השתתפה בת זוגו. לאחר מכן עזבה האישה את הבית וכשנולד בנם המשותף, סירבה לתת לאב לראותו.

האב פנה לשירותי הרווחה, שהתערבו לטובתו והותירו לו להיפגש עם בנו. במהלך פגישותיו עם הבן ובת זוגו לשעבר, התפתחו עימותים אלימים בין השניים. בעקבות כך, פנה האיש לשירותי הרווחה פעם נוספת, הפעם בבקשה לחזקה בלעדית על הילד. שירותי הרווחה החליטו שלא לאפשר זאת, משום שלטענתם, כל עוד האם מתפקדת ומטפלת כיאות בבנה, מקצועה אינו משנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת