צפו: מריאנו מחקה את נתניהו במאהל

מריאנו אידלמן הגיע כשהוא מחופש לראש הממשלה, אותה דמות שהוא מגלם בתכנית "ארץ נהדרת". הוא סיפק לפעילים במקום כמה רגעים של צחוק, כשהציג להם איך נראות הבטחותיו של נתניהו בעיניו

ראש הממשלה בנימין נתניהו אומנם העדיף להשיב להאשמות משתתפי מחאת הדיור נגדו במסיבת עיתונאים ולא בא עמם במגע ישיר, אבל הבדרן מריאנו אידלמן, כוכב "ארץ נהדרת", עשה זאת במקומו. הוא הגיע למאהל בשדרות רושטילד כשהוא מחופש לראש הממשלה, בדיוק כפי שהוא מגלם את דמותו בתכנית.

כצעד הזדהות עם הפעילים, הציג "נתניהו" בפומבי את תכניתו - כפי שנראתה בעיניו של אידלמן. "עד היום התקציבים הלכו קודם כל למתנחלים, אחר כך לחרדים - ואז לכל היתר", הוא הכריז.

"אנחנו נשנה את זה", הוא המשיך - "קודם כל זה ילך לחרדים, אז למתנחלים - ואז לכל היתר. אז כולם יהיו מבסוטים". הקהל מסביב קיבל אותו בתשואות, בקריאות צחוק ובמחיאות כפיים.

כשאלו נמשכו ברקע, המשיך אידלמן להכריז בדמותו של נתניהו: "אנחנו נבנה עבורכם 50 אלף דירות חדשות בתוך שעה וחצי. סליחה, שנה וחצי - סליחה: עשר שנים וחצי". אל מול המפגינים המשועשעים, הוא סיים בהבטחה כי "הדירות הללו יהיו במרכז העיר - וכשאני במרכז העיר, אני מתכוון למרכז העיר לוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת