בן ה-7 נשכח בגן במשך יום שלם

צוות מטפלות בקייטנה בצפון הארץ שהייתה בדרכה לבריכה, שכחה את אחד הילדים בן ה-7 בתוך הגן. במשך יום שלם הוא דפק על דלת החדר שבה ננעל עד שמנקה שהייתה במקרה במקום, הבחינה בו. החברה למתנ"סים בתגובה: "הוא חמק מהאוטובוס לאחר הספירה, אך היה תחת השגחת מבוגר"

ילד בן 7 מצפון הארץ נשכח בגן במשך יום שלם. מסיבה שעדיין אינה ידועה, הוא פספס את העלייה לאוטובוס שהסיע את הילדים לבריכה הסמוכה, ונשאר במשך כל היום באחד החדרים במקום. רק המנקה שהייתה שם במקרה, הבחינה בילד המבוהל.

א' -ומ', הוריו של הילד, סיפרו לחדשות 2 כי בנם הגיע בבוקר לצהרון, ובסביבות השעה 9:00 בבוקר הוא אמור היה לצאת עם חבריו בליווי צוות המטפלות לבריכה הממוקמת 5-7 דקות נסיעה מהצהרון. המטפלות קראו בשמות הילדים לפני היציאה, אך הילד כנראה יצא מהתור ונכנס לאחד החדרים בצהרון, בכדי לצפות בטלוויזיה וננעל שם.

הגננות טוענות כי בעת העלייה לאוטובוס הן ספרו את הילדים, אך ברגע האחרון הגיע ילד נוסף שלא היה ברשימה המקורית. ככל הנראה זו הסיבה שמנעה מהן להבחין בחסרונו של בן ה-7. "ילד נוסף הגיע לאוטובוס ולכן הן לא הבחינו בכך שבננו חסר", אמר אביו של הילד.

"הורים צריכים לשים לב מי בדיוק שומר על הילד שלהם"

עד השעה 13:30 הילד נשאר באחד החדרים בגן עד שלבסוף המנקה שהייתה שם במקרה הבחינה בדפיקות שלו על דלת החדר שבו ננעל. "זה הזוי שצוות המטפלות לא שמו לב, הוא יכול היה לטבוע באותה מידה או חלילה להידרס", אמר בדאגה אבי הילד והוסיף: "אסור לשכוח את הסיפור של תאיר ראדה שאף אחד לא שם לב לחסרונה ובסוף היא נרצחה, ההורים צריכים לשים לב מי בדיוק האנשים ששומרים על הילד שלהם".

החברה למתנ"סים מסרה בתגובה: "צוות הצהרון מונה שש מטפלות שמשגיחות על 54 ילדים. אחד הילדים הצליח לחמוק מהעלייה לאוטובוס לאחר הספירה, אך נשאר בצהרון תחת השגחת מבוגר לאורך כל שעות היום".

הורי הילד מתכוונים לתבוע את צוות הגן בגין רשלנות. אמו של הנער ציינה: "אני לא מקבלת את נימוק החברה למתנ"סים ולא חושבת שהילד שלי צריך להרגיש נטוש ולשבת בצהרון עם מנקה ולא עם חברים שלו בבריכה".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת