עורכי דינה של משפחתה של חן אפרת: "נמחקה" הארוחה שנגמרה במוות

חן אפרת ז"ל נפטרה בשבוע שעבר בביה"ח, לאחר שאכלה אגוזים להם הייתה אלרגית במנה אחרונה במסעדת "לה-גופרה". עורכי הדין שמייצגים את המשפחה טוענים כי מבדיקה שנערכה במחשבי המסעדה, "נעלם" תיעוד ביקורה במסעדה והוא אינו מופיע כלל. פרקליטה של המשפחה: נבקש מהמסעדה הסברים. במסעדה מכחישים את הטענות

עורכי הדין המייצגים את בני המשפחה של חן אפרת ז"ל הצעירה שמתה בשבוע שעבר בבית החולים, לאחר שאכלה מנה אחרונה בה היו אגוזים - אליהם היא אלרגית, טוענים כי נמחק התיעוד של כל מה שהתרחש במסעדה בזמן שאפרת אכלה שם.

בדוח של כונס הנכסים, שמונה בניסיון לאסוף ראיות בפרשה הטראגית, נכתב כי מבדיקת המחשבים במסעדת "לה גופרה", בה סעדה אפרת ז"ל, עולה כי קיימת הפסקה ברצף התיעוד של מצלמות בית העסק בתאריך בו סעדה אפרת, 13 ביולי, מהשעה 21:00:20 בערב ועד 16 ביולי ב-16:44:52 אחר הצהריים. עוד נכתב בבדיקת כונס הנכסים, כי "בוצעה מחיקה יזומה של קבצים לאחר התאריכים הנ"ל. מחמת המחיקות ממחשב בית העסק לא ניתן לשחזר את אשר תיעדו המצלמות בבית הקפה בתאריכים 14-15.7.11".

עו"ד אילן קנר ממשרד עו"ד קנר-וולף, המייצג את משפחת אפרת, אמר היום בתגובה: "נלמד את החומר ונבקש מהמסעדה הסברים לממצאים".

ממסעדת "לה גופרה" נמסר בתגובה: "למדנו על טענות עורכי הדין מהתקשורת. עד כה המסעדה לא קיבלה דוח או טענה בצורה מסודרת. בכל מקרה, הטענות כפי שפורסמו בתקשורת אינן נכונות".

המסעדה: למדנו על המקרה מהתקשורת

בסוף השבוע פרסמה מסעדת "לה גופרה" הודעה בעקבות מותה הטראגי של הצעירה. "למדנו על המקרה המצער רק היום לאחר פרסומו בתקשורת. אנו משתתפים בצער המשפחה ובודקים את הנושא".

אחד המנהלים במסעדה אמר בסוף השבוע בשיחה עם חדשות 2 כי "אנו משתתפים בצער המשפחה ובודקים את האירוע. זו פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה, לא פנו אליי או אל שותפיי בשום צורה, לא עורך דין ולא משטרה. אני מניח שהייתי יודע על דבר כזה אם זה היה קורה אצלנו".

"יש אצלנו הנחייה מאד פשוטה", הוסיף הבעלים של "לה -גופרה". "אם יש משהו שאנחנו לא בטוחים במרכיבים שלו - אנחנו פשוט לא מציעים אותו. אנחנו מאד רגישים לנושא של אלרגיה למאכלים", אמר המנהל.

מוות טרגי מאלרגיה - סיקור מיוחד:

"יש עדויות לרשלנות מצד בית הקפה"

בעלי בית הקפה: "אנו רגישים לאלרגיות למאכלים"

המדריך המלא: איך להיזהר מתגובה אלרגית?

הרופא שטיפל בחן: "מזרק היה מציל ממוות"

אמה של חן: "רימו אותה בבית הקפה"

1 מכל 13 ילדים סובל מאלרגיה למזון

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק