יפו: אוטובוס דרס בן 12, מצבו קשה

ילד כבן 12 יצא הבוקר ללוות את אחיו הקטן לקייטנה, ובדרך חזרה הביתה נדרס על ידי אוטובוס בשדרות ירושלים ביפו. "היה צריך לכוון את האוטובוס שייסע לאחור על מנת לאפשר לפרמדיקים להגיע לילד", סיפרו במד"א. הוא פונה במצב קשה לבית החולים "איכילוב" כשהוא מורדם ומונשם. הערכה: הילד חצה לא במעבר חצייה

ילד נדרס תחת גלגלי אוטובוס. צילום ארכיון

החופש הגדול בעיצומו וילדים רבים מסתובבים ליד הכבישים - ונפגעים. ילד כבן 12 נפצע הבוקר באורח קשה לאחר שנדרס על ידי אוטובוס בשדרות ירושלים ביפו. צוות מד"א שהוזעק לזירה העניק לילד טיפול רפואי ראשוני ולאחר שייצב את מצבו, פינה אותו לבית החולים איכילוב כשהוא מורדם ומונשם. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

הילד בן ה-12 יצא הבוקר מביתו וליווה את אחיו הקטן לקייטנה. בדרך חזרה לביתו, החליט הילד לחצות את הכביש בין שתי מכוניות חונות ולא במעבר חצייה - ואז פגע בו האוטובוס. מדובר בקו מס' 25 של חברת "דן" שנסע מדרום לצפון, והיה עמוס בנוסעים בשעת בוקר זו.

"במקרה היה לנו אמבולנס שהיה בקרבת מקום", סיפר דובר מד"א זכי הלר לחדשות 2 באינטרנט. "הצוות שהגיע למקום מצא את הילד כשהוא בין הגלגלים של האוטובוס. היה צריך לכוון את האוטובוס שייסע לאחור על מנת לאפשר לפרמדיקים להגיע לילד".

"הוא היה בהכרה מעורפלת עם חבלות בראש ובפנים ושברים בגפיים", הוסיפו במד"א. "צוות טיפול נמרץ שהוזנק במקביל הרדים והנשים את הילד והוא פונה לאיכילוב במצב קשה, אך יציב".

בתחילת השבוע: ילד בן 11 נפגע בתאונת "פגע וברח"

בתחילת השבוע נפגע בתאונת "פגע וברח" ילד בן 11 בעיר החרדית אלעד. הילד נדרס שעה שהיה במעבר חציה. כוחות ההצלה הגיעו למקום ואיתרו אותו מוטל על הכביש בצומת הרחובות הסמוך כשהוא מחוסר הכרה.

אמבולנס של מד"א הגיע למקום ופינה את הילד המתגורר באלעד לבית החולים "בילינסון" בפתח תקווה כשמצבו קשה והוא סובל מפגיעת ראש. דובר מד"א, זכי הלר, אמר כי הילד הוכנס לחדר הטראומה בבית החולים והורדם בהמשך. הוא סיפר כי מי שהזעיק למקום את כוחות ההצלה הוא נהג שהבחין במתרחש וסייע לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת